Biuro podróży, Organizacja wycieczek, kolonii, obozów, imprez, bilety, ubezpieczenia, Tczew, pomorskie.

“Lidia” Agencja Turystyki

Dodaj |

O nas

Agencja Turystki Lidia działa na polskim rynku od 1990 roku. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży turystycznej pozwala nam zaproponować Państwu profesjonalnie przygotowaną ofertę.

Prowadzimy działalność w zakresie organizacji imprez turystycznych dla klientów indywidualnych, młodzieży oraz imprez skierowanych dla firm. W naszym biurze znajdą Państwo również bogata ofertę wycieczek wielu sprawdzonych touroperatorów krajowych i zagranicznych. Mamy także w swojej ofercie sprzedaż biletów lotniczych na tanie linie, biletów czarterowych oraz biletów na regularne linie rejsowe. Ponadto oferujemy sprzedaż biletów autokarowych i promowych. Wszystkim udającym się w podróż proponujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń turystycznych.

Profesjonalizm w każdym calu, kompleksowa oferta, indywidualne podejście do każdego klienta – to tylko niektóre z naszych zalet…

Jeżeli chcecie poznać wszystkie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Oferta

Aby zapoznać się z naszą szeroką ofertą zapraszamy do poszczególnych działów na stronie www, kontakt telefoniczny, bądź wizytę w naszej agencji.

Wczasy i wycieczki

Imprezy własne

Rezerwacja hoteli

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze i promowe

Paryż on-line

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u