LINGWISTA Szkoła Językowa

Dodaj |

FIRMA

LINGWISTA została założona w 1958 r.

50 lat działalności umożliwiło nam zdobycie wielu doświadczeń metodycznych, dydaktycznych i organizacyjnych.

Dysponujemy własną, znaczną bazą lokalową, wykorzystywaną do celów edukacyjnych, głównie na ośrodki nauczania języków obcych. Ośrodki wyposażone są we wszystkie niezbędne techniczne pomoce dydaktyczne.

Aktualnie zatrudniamy około 100 lektorów nauczających języków obcych.

Posiadamy własną bibliotekę dla nauczycieli i profesjonalny etatowy nadzór pedagogiczny, który opracowuje odpowiednie programy nauczania i adekwatne im zestawy pomocy dydaktycznych, sprawuje nadzór nad właściwym przebiegiem procesu nauczania, ocenia pracę lektorów i organizuje stosowne dla nich szkolenia.

LINGWISTA utrzymuje stałe kontakty z Instytutami: Brytyjskim, Niemieckim i Francuskim oraz z wieloma innymi instytucjami, w tym wydawnictwami poza granicami naszego kraju. Otrzymujemy więc regularnie bardzo wiele materiałów umożliwiających nam stałe śledzenie nowości na rynku wydawniczym oraz nowych wskazań metodycznych i dydaktycznych. Często otrzymujemy te materiały jako pierwsi w Polsce, a niejednokrotnie z prawem wyłączności.

LINGWISTA posiada również licencję na prowadzenie egzaminów z języka angielskiego i prowadzi Centrum Egzaminacyjne City & Guilds .

LINGWISTA zajmuje się także prowadzeniem szkoleń zawodowych. Organizuje kursy komputerowe, księgowe, administracyjno-biurowe, spawania (licencja Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach). Prowadzi także szkolenia dla bezrobotnych we współpracy z Urzędami Pracy.

 

NAUKA JĘZYKÓW

 

 

 

 

 

 

 

SZKOLENIA ZAWODOWE

Spawanie elektryczne i gazowe

Lingwista w Warszawie posiada atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach i prowadzi szkolenia na uprawnienia spawalnicze w następujących specjalnościach:

– spawanie łukowe elektrodą otuloną

– spawanie elektrodą wolframową w osłonie argonu (metoda TIG)

– spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych (metodą MAG) i w osłonie argonu (metoda MIG)

– spawanie gazowe

Szkolenie zakończone jest egzaminem, którego pozytywny wynik zapewnia uzyskanie uprawnień Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach. Istnieje możliwość uzgodnienia czasu i miejsca szkolenia dogodnego dla zleceniodawcy.

Organizujemy również kursy weekendowe

Szczegółowe informacje i zgłoszenia

mimcichon@tlen.pl

tel. 608 421 537

Lingwista współpracuje z Urzędami Pracy w zakresie szkoleń dla osób bezrobotnych.

Osoby bezrobotne, ubiegające się o sfinansowanie kursu przez Urząd Pracy mogą zgłaszać się wyłącznie na kursy odbywające się w trybie tygodniowym.

Szczegółowe informacje:

k.wlodarek@lingwista.pl

tel. 608 322 944

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u