“Loman” Sp.z o.o.

Dodaj |

O firmie

Wyroby polskiej firmy Loman znane są niemal w całej Europie. Dzięki wysokiej klasy czapkom, szalikom i dodatkom, firma podbija serca klientów już od ponad 15 lat.
Wyroby firmy “LOMAN” wykonane są z wysokiej jakości przędz. Większość modeli czapek wykończona jest polarem, co zapewnia komfort i gwarantuje ciepło nawet przy najniższych temperaturach.
Firma “LOMAN” stawia przede wszystkim na jakość produkowanych czapek i szalików, mając na uwadze komfort swoich dotychczasowych i przyszłych klientów.
Wszystkie czapki w naszym sklepie są w uniwersalnym rozmiarze. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów gwarantuje, że każda czapka będzie pasowała na Twoją głowę! Czapki niezwykle dobrze się trzymają, są więc idealne nawet dla fanów ekstremalnych sportów zimowych. Jednocześnie staranne wykończenie każdego z modeli gwarantuje komfort noszenia i brak ucisku.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolekcji firmy Loman na sezon 2011/2012.
Prezentowana w tym roku kolekcja jest wyjątkowo oryginalna oraz zaprojektowana dla dużego grona odbiorców. Nasze czapki zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ponieważ są niepowtarzalne oraz wysokiej jakości.
Dziękujemy Państwu za udaną współpracę w poprzednich latach. Każdego roku pracujemy nad udoskonalaniem kolekcji i podnoszeniu jakości naszych usług.
Także tego roku dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca z Państwem przebiegała w profesjonalny sposób oraz w miłej i przyjaznej atmosferze.
Pełna oferta naszych produktów dostępna jest na stronie internetowej pod adresem www.loman.pl
 
 

Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u