Lotos Poligrafia Sp.z o.o

Dodaj |

O Nas

Drukarnia Lotos Poligrafia została założona w 1988 roku przez małżeństwo inżynierów poligrafów Małgorzatę i Edwarda Dreszerów. O możliwościach naszej drukarni decyduje przede wszystkim fachowość pracowników – 90% ma wykształcenie poligraficzne, w tym 20% to inżynierowie, dlatego można nam powierzyć nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zlecenie. Szczególną ofertę mamy dla początkujących wydawców, z którymi dzielimy się naszym doświadczeniem doradzając i ułatwiając im wybór papieru, oprawy, uszlachetnień. Oferujemy bardzo szybkie wykonywanie kalkulacji, dzięki m.in. wprowadzonemu systemowi zarządzania drukarnią, jakim jest System Grafisoft Integrale. O naszej fachowości świadczą liczne nagrody za jakość, między innymi w prestiżowym konkursie organizowanym przez Polską Izbę Druku “Złota Czcionka”. W drukarni Lotos Poligrafia funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem – posiadamy certyfikat ISO 9001:2008 oraz certyfikat ISO 14001:2004, corocznie dokonywany jest ich audyt będący gwarancją niezmiennej, wysokiej jakości naszej produkcji, doskonałej organizacji pracy i dbałości o środowisko.

 

Oferta

Wykonujemy:

Czasopisma, Broszury, Mapy, Przewodniki, Foldery, Bloczki, Notesy, Ulotki, Katalogi, Raporty roczne, Albumy, Teczki, Kalendarze planszowe i w oprawie spiralnej, Druki samokopiujące

Proponujemy następujące sposoby wykończenia druków:

Oprawa klejona, Oprawa zeszytowa z użyciem zszywek standardowych, Oprawa zeszytowa z użyciem zszywek z oczkiem (eurozszywki), Oprawa spiralna, Klejenie bloczków, Falcowanie, Bigowanie, Personalizacja, Perforacja, Insertowanie, Rycowanie

Uszlachetnienie druków wykonywane w naszej drukarni lub w kooperacji:

Lakier dyspersyjny, Lakier offsetowy, Lakier utwardzany ultrafioletem wybiórczy, Folie błyszczące i matowe, Tłoczenie, Tłoczenie z folią (hotstamping), Sztancowanie

 

Usługi Drukarni

Przygotowalnia CtP

Materiały w formacie pdf przyjmujemy na własny serwer FTP. Sprawdzamy ich poprawność i wykonujemy impozycję. Klient otrzymuje do akceptacji wydruk ploterowy impozycji lub obraz impozycji zapisany w formacie jpg przesłany drogą internetową.

Studio DTP

Profesjonalni graficy komputerowi mogą wykonać skład czasopism, katalogów, ulotek. Pomagają przy przygotowaniu do druku otwartych plików dostarczonych przez klientów, którzy mają problem z samodzielnym dokończeniem publikacji.

Druk offsetowy

Drukujemy na maszynach ośmio-, dwu-, i pięciokolorowych. Nasz park maszynowy umożliwia szybki druk dwustronny w pełnym kolorze albo jednostronny w przypadku konieczności zastosowania farb w kolorach dodatkowych (Pantone) ponad standardowy zestaw CMYK.

Druk cyfrowy

Drukujemy na maszynach kolorowych i monochromatycznych. Druk cyfrowy polecamy naszym klientom do wykonania czasopism, książek, ulotek w niskich nakładach, nieopłacalnych przy wykonywaniu techniką offsetową.

Introligatornia

Introligatornia wyposażona jest w krajarki, falcerki, trójnóż. Posiadamy linie do oprawy broszurowej, zeszytowej oraz spiralnej. Nowoczesna bigówko-falcerka umożliwia sprawne wykonywanie folderów drukowanych na papierach o wysokiej gramaturze.

Ekspedycja

Paczki pakujemy w papier lub w folię termokurczliwą. Przygotowujemy do wysyłki do prenumeratorów pojedyncze adresowane egzemplarze pakowane w koperty lub w folię. Na terenie Warszawy wykonaną produkcję dostarczamy własnym transportem.

 
 

cyfrowy; czasopisma; digital; druk; introligatornia; leaflets; offset; poligrafia; print; ulotki

Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u