Programy dla Firm Dolnośląskie, Oprogramowanie dla Firm Wrocław - Outsourcing IT

LTB Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Firma  LTB Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą informatyczną świadczącą swoje usługi na terenie Wrocławia, Legnicy, Wałbrzycha oraz całego województwa dolnośląskiego. Charakteryzujemy się doświadczeniem oraz wiedzą na temat oprogramowania, serwisowania, projektowania stron www i serwisów internetowych. Oferujemy również pozycjonowanie Wrocław dla firm i osób prywatnych. Najważniejszymi wartościami w naszym działaniu z klientami są:

– doświadczenie,
– innowacyjność,
– skuteczność.

Podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie do każdego projektu biznesowego. Wykazujemy się doświadczeniem popartym licznymi projektami. Oferujemy całościowe rozwiązania informatyczne, które obejmują:

– kompleksowe usługi internetowe – projektujemy proste strony www, zaawansowane aplikacje internetowe (portale tematyczne, serwisy społecznościowe), elementy graficzne stron,
– obsługę informatyczną firm – zapewniamy efektywny outsourcing IT dla małych i średnich firm,
– doradztwo, sprzedaż oraz wdrażanie oprogramowania dla firm – jesteśmy autoryzowanym partnerem firm produkujących oprogramowanie dla przedsiębiorstw (RAKS, ENOVA, VENDO).

Dostarczamy rozwiązania informatyczne usprawniające działania oraz zarządzanie w każdej firmie. Pomagamy naszym klientom w osiągnięciu ich celów biznesowych. Zachęcamy do kontaktu – zapewniamy, dzięki zastosowaniu nowoczesnych, funkcjonalnych i efektywnych rozwiązań technicznych, najwyższej jakości usługi.


 

Misja Firmy


Misją firmy LTB Sp. z o.o. jest dostarczanie profesjonalnych rozwiązań i usług informatycznych spełniających wymagania partnerów i zwiększajacych wartości ich biznesowych działań.

… pomagamy klientom w rozwoju i zarządzaniu przedsiębiorstwem…”
 

Oferta

Kompleksowe działania informatyczne znajdujące się w ofercie firmy LTB Sp. z o.o. ułatwiają codzienną pracę, powodują zmniejszenie wydatków wewnętrznych oraz zwiększają konkurencyjność firmy. Każda usługa jest indywidualnie wyceniana. Naszymi wyróżniającymi cechami są niskie koszty oraz wysoka jakość. Dostarczamy wsparcia informatycznego na każdym polu działania przedsiębiorstwa.

Zakres usług internetowych obejmuje:

– strony www,

– sklepy internetowe – w tym dodaki kqs,

– strony www z systemem CSM,

– hosting,

– domeny,

pozycjonowanie stron www,

– e-marketing,

– usługi programistyczne,

– tworzenie skryptów,

– promocję firmy w Internecie,

– elementy graficzne stron www.

W ramach obsługi informatycznej oferujemy:

outsourcing IT Wrocław,

– serwis komputerowy,

– projektowanie i zarządzanie sieciami,

– dostarczenie sprzętu komputerowego,

– zarządzanie serwerami,

– dbałość o bezpieczeństwo IT,

– backup danych.

Nasza oferta dotycząca programów dla firm to przede wszystkim:

– dedykowane oprogramowanie,

oprogramowanie RAKS,

oprogramowanie ENOVA,

– aplikacje software.

 

Partnerzy

Nasza spółka współpracuje z wieloma znaczącymi w branży IT podmiotami gospodarczymi.  Jesteśmy autoryzowanym partnerem i przedstawicielem następujących firm:

RAKS Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem znajdującym się w pierwszej dziesiątce polskich producentów oprogramowania dla małych i średnich firm. Głównym produktem firmy jest oprogramowanie RAKSSQL, które stanowi w pełni zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Pakiet oprogramowania stworzony został dla średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Zawarte w nim moduły wspomagają zarządzanie m.in.: finansami, personelem, produkcją oraz sprzedażą. System zapewnia rejestrowanie wszystkich zdarzeń gospodarczych zachodzących w przedsiębiorstwie oraz pokazuje pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej.


Firma Soneta Sp. z o.o. jest jednym z liderów wśród producentów oprogramowania dla firm. Podstawowym produktem jest system ENOVA, czyli zintegrowana aplikacja nowej generacji do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. To system ekspercki i nowoczesny dzięki czemu jest w stanie zaoferować znaczą oszczędność czasu i środków, jak również wspomóc w stosowaniu efektywnych rozwiązań.


Firma CFI jest przedsiębiorstwem konsultingowo – informatycznym. Zajmuje się produkcją i wdrażaniem informatycznych systemów zarządzania klasy ERP, organizujących pracę poszczególnych działów oraz firmy jako całości. Vendo ERP jest nowoczesnym, zintegrowanym systemem klasy ERP/MRPII usprawniającym działanie przedsiębiorstw. Przeznaczony jest dla małych i średnich firm produkcyjno – usługowych i handlowych, dystrybuujących swoje produkty poprzez oddziały, przedstawicieli handlowych, partnerów handlowych. Zadaniem Vendo ERP jest wspomaganie zarządzania procesami sprzedaży, logistyki, produkcji i serwisu w firmie. Obsługuje je począwszy od ofertowania, poprzez przyjęcie zamówienia, wystawienie zlecenia, rozplanowanie, wykonanie i rozliczenie zlecenia (materiały robocizna, usługi obce), wystawienie faktury i rozliczenie płatności, na księgowości kończąc.


TotalSafe Sp. z o.o. jest właścicielem marki Bitbank. Bitbank jest to unikatowy pod względem technologicznym i softwarowym backup online. Produkt ten zapobiega skutkom nieprzewidzianej utraty danych. W przypadku uszkodzenia lub utraty komputera zaledwie w kilka chwil można odzyskać wszystkie swoje pliki z utworzonej w programie kopi zapasowej. Program jest łatwy w obsłudze, automatycznie szyfruje i w bezpieczne miejsce przesyła bezcenne informacje zapisane na Twoim komputerze.


Program SOTESHOP służy do prowadzenia sklepu internetowego. Przeznaczony jest dla wszystkich sprzedawców. Korzystają z niego zarówno duże sklepy, mające tysiące produktów, jak i sklepy z mniejszym asortymentem. Sklepy internetowe używają naszych rozwiązań od ponad 11 lat.


Firma KQS-PROJEKT oferuje oprogramowanie KQS.store przeznaczone do prowadzenia sklepu internetowego zostało oparte na powszechnie obsługiwanym języku PHP oraz bazie danych MySQL. Daje to możliwość instalacji na większości z dostępnych obecnie serwerów. Dodatkowo zastosowana technologia IonCube gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność w działaniu. Aplikacja zawiera wszystkie podstawowe funkcjonalności potrzebne do prowadzenia sprzedaży rozszerzone o specjalne mechanizmy i funkcje automatyzujące, dostępne tylko w drogich systemach.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u