ŁZG ŁĘCZYCA S.A.

Dodaj |
  • O firmie
  • Oferta

ŁZG Łęczyca Spółka Akcyjna jest jednym z największych i znanych w Polsce producentów maszyn przeróbczych oraz wag samochodowych. Ponad 30-letnie doświadczenie w budowie przesiewaczy wibracyjnych i wag samochodowych oraz ciągła dbałość o rozwój naszych produktów sprawiają, iż wytworzone przez nas maszyny i urządzenia są konkurencyjne pod względem nowoczesności, jakości i niezawodności. Zaplecze projektowo konstrukcyjne i doświadczony serwis pozwalają nam spełniać oczekiwania klientów i rozwiązywać ich problemy. Spółka posiada ważne certyfikaty i świadectwa dotyczące:

-zarządzania jakością – ISO 9001-2000 – DEKRA

-spawalnictwa – TUV Rheinland oraz Instytut Spawalnictwa w Gliwicach

-spełnienia wymagań bezpieczeństwa w produkowanych maszynach i urządzeniach z notyfikowanych jednostek badawczych

Systemy urabiania złóż i podania materiału

Technologia urabiania złoża bazuje na wypracowanych w trakcie dotychczasowej działalności rozwiązaniach oraz światowych osiągnięciach technicznych, łączących zaawansowane technologie oraz podstawowe aspekty produkcji górniczej. W zależności od warunków geologiczno-górniczych można stosować różne techniki i technologie. Przy urabianiu złóż stosuje się systemy wydobywcze spod lustra wody, urządzenia do urabiania suchej ściany i urabianie skał metodą zrywkową bądź strzałową.

Wydobycie spod lustra wody

W obecnej technologii urabiania złoża najczęściej stosowanymi urządzeniami są pogłębiarki refulujące, pogłębiarki wieloczerpakowe, pogłębiarki linowe z czerpakiem.

Dostawy surowca i urobku

Przy dostawach surowca i urobku powszechnie stosuje się ciągi hydrotransportu, wozidła i urządzenia załadowczo-rozładowcze.

Kosze zasypowe

Kosze zasypowe i przesypowe stosowane są w technologii podania masy suchej na ciągi technologiczne bądź jako zasobniki półproduktów w obiegach kruszących. Przy koszach stosowane są ruszty ochronne stałe bądź wychylne z wykorzystaniem systemów hydraulicznych. Urządzenia dozujące urobek spod kosza to podajniki wibracyjne bądź przenośniki taśmowe. Przy urządzeniach dozujących wykorzystany jest automatyczny system dozowania ilości podanego materiału.

Rozwiązania jednostkowe

W niektórych indywidualnych przypadkach wykorzystywany jest system dostawy materiałów w kontenerach. Do tych potrzeb stosuje się kontenery samowyładowcze z przystosowaniem systemu do potrzeb technologicznych. Jednym z przykładów to systemy samowyładowcze wagonów kolejowych.

 

 

 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u