Mag Burger Ireneusz Płusa

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • CATERING

Na rynku gastronomicznym działamy już od ponad 25 lat.

Menu przygotowane przez szefa kuchni obejmuje najbardziej charakterystyczne, najciekawsze dania z wybranych kuchni całego świata. Nasi goście znajdą w nim zarówno tradycyjne polskie smaki, jak i dania kuchni włoskiej, meksykańskiej oraz greckiej. Ofertę uzupełniają desery i napoje, dobrane do charakteru potrwa, pory dnia i roku. Dla naszych najmłodszych gości przygotowano specjalne menu.

Sezonowy ogródek Grzybka jednego z naszych lokali przy ul. Armii Krajowej stanowi idealne miejsce na letnie śniadania biznesowe, lunch czy kolację dla całej rodziny.

Wierzymy głęboko, iż każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników, czy kontrahentów zorganizowane w naszych lokalach na długo pozostanie w Państwa pamięci. Do obsługi gości podchodzimy bowiem indywidualnie, unikając standardowych ofert i przykładając ogromną wagę do poznania potrzeb naszych klientów.

Pizzeria “Magburger” ma do zaoferowania Państwu pełną obsługę gastronomiczną różnego rodzaju imprez:

– urodziny,

– imieniny,

– bankiety,

– spotkania biznesowe,

– przyjęcia domowe,

– obiady pracownicze,

– kanapki – zakąski,

 

Wszystkie potrawy przygotowywane są przez nas wyłącznie z wyselekcjonowanych, wysokiej jakości produktów. Każdorazowo dla naszych gości i klientów opracowujemy menu, koncepcję aranżacji stołów oraz obsługę.

Catering możemy zorganizować u Państwa w domu, w firmie lub w naszym lokalu.


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u