“Mag-Met” Zakład Ślusarski

Dodaj |

Firma

Nie martw się, oddajemy w Twoje ręce 25 lat(a) doświadczenia! Firma Mag-Met powstała w 1987 roku i specjalizuje się w kompleksowym zabezpieczaniu Twoich obiektów mieszkalnych i przemysłowych oraz szeroko pojętym ślusarstwie budowlanym.

Polityka Jakości Mag-Met

Mając świadomość, że ciągły i dynamiczny rozwój, może zagwarantować tylko odpowiednia dokładność wykonania Twoich konstrukcji, poparta nowoczesną technologią, przywiązujemy dużą rolę do kształcenia naszych pracowników i kontroli jakości. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i ciągle wzbogacanym parkiem maszynowym, dzięki którym zapewniamy Twoim konstrukcjom profesjonalne, estetyczne i trwałe wykonanie. Dzięki wieloletniej działalności, poznaliśmy i zastosowaliśmy różne rozwiązania technologiczne konstrukcji stalowych, co pozwala na ciągłe ulepszanie elementów stalowych architektury Twojego obiektu. Proponowane i sprawdzone przez nas wyroby, wykonamy dla Ciebie z wysokogatunkowych materiałów, produkcji krajowej i z importu. Pozwala to na znaczne podwyższenie jakości i estetyki wykonywanych dla Ciebie konstrukcji.

Dlaczego Mag-Met?

Świadczone dla Ciebie usługi i montaż konstrukcji stalowych, wykonujemy w/g projektów własnych lub inwestora, udzielając Ci jednocześnie fachowych porad i wskazówek. Po zapoznaniu się z dokumentacją, konsultacją z inspektorem nadzoru oraz po oględzinach miejsca montażu, proponujemy dobranie odpowiednich typów drobnych elementów konstrukcji, żeby jak najlepiej współpracowały ze sobą w Twoim zaprojektowanym obiekcie. Wykonane usługi rozliczamy kosztorysami ofertowymi oraz podwykonawczymi w/g KNR. Nie zapomnimy również o upustach i rabatach dla Ciebie.

 

Oferta

Co zrobimy dla Ciebie?

Głównym kierunkiem i obszarem działalności zakładu Mag-Met jest produkcja oraz montaż elementów budowlanych ze stali:

Drzwi Stalowe :  (drzwi antywłamaniowe,  drzwi mieszkalne,  drzwi do klatek schodowych,  drzwi pełne oraz przeszklone,  drzwi ogniotrwałe,  drzwi tapicerowane)

Konstrukcje Stalowe

Kraty Stalowe (kraty stałe,  kraty otwierane)

Lekkie Wiaty Stalowe

Balustrady i Barierki Stalowe

Stalowe Bramy Wjazdowe : (bramy tradycyjne, bramy samojezdne)

W celu szerszego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę www!

 

Galeria

 

 

 

 

 

 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u