Magiczny Niezbędnik Stawińska Joanna

Dodaj |

Magia

Szanowni Państwo

Kontakt ze mną, to każdorazowe spotkanie z Tarotem. W zakładce „Magiczny Kontakt” znajdą Państwo informację i numery telefonów umożliwiającej kontakt ze mną i z moim Tarotem.

Dla tych, kto chciałby nauczyć się podróżować przez życie z Tarotem, w zakładce „Magia i My” znajdą zainteresowani tym tematem informację o terminach i zasadach prowadzonych przeze mnie kursach nauki czytania kart Tarota.

Zapraszam również bardzo serdecznie w każdy wtorek o godz. 20-tej na mój trzygodzinny program „Spotkanie z Tarotem”, który prowadzę już od ponad 7-miu lat w telewizji ITV.

Dla tych, którzy chcą skontaktować się ze mną osobiście polecam zakładkę

„Magiczny Kontakt”.

 

Magia i My

MAGIA to nie tylko JA i nie tylko TY. Magia to także MY.

Od lat dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i odczuciam związanymi z magią z ludźmi, którzy pragną ją poznać i mają ku temu predyspozycje. Udało mi się stworzyć grupę osób, które poważnie podchodząc do kart tarota i numerologii, potrafią się również świetnie bawić. To dzielenie się wiedzą i umiejętnościami nazwałam SZKOŁĄ CZAROWNIC, a wszystkie nasze spotkania, w zależności od ich tematu ZLOTAMI lub SABATAMI. Zarówno do Szkoły, jak i na spotkania, niezależnie od Waszego doświadczenia,

Serdecznie zapraszam.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u