Marena Wellness & Spa

Dodaj |

Hotel

PL Marena Wellness & Spa w Międzywodziu powstała z myślą o wymarzonym wypoczynku dla każdego. Szeroka, piaszczysta plaża i bezkres Bałtyku w odległości niespełna 150 m, pachnący i soczyście zielony las sosnowy tuż za oknem pokoju – to uroki Wyspy Wolin, których doświadczysz. Przygotowaliśmy komfortowe pokoje i apartamenty w różnych standardach wyposażenia i aranżacji. Zaplanuj swój pobyt w jednym z dwóch budynków- Perle i Fali- i wypocznij.

W Marena Wellness & Spa każdy bawi się świetnie. Podczas, gdy Ty korzystasz z relaksujących rytuałów w Spa lub odprężasz się w jacuzzi, Twoja pociecha podróżuje po krainie zabawy w Kąciku Urwisa. Dziecko jest dla nas gościem wyjątkowym- doceniła to kapituła ogólnopolskiej akcji „Hotel Przyjazny Rodzinie” przyznając nam 5 słoneczek oraz specjalną nagrodę za „najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny”. Dbamy, by pobyt w Marena Wellness & Spa wszyscy wspominali wyjątkowo.

Restauracja

Domena naszej restauracji to najlepsze dania kuchni polskiej i międzynarodowej podane w elegancki sposób. Troszczą się o to świetni kucharze. Doskonałe śniadania i obiady, romantyczne kolacje przy świecach, specjalne aranżacje- spełniamy Twoje życzenia!

Marena Wellness & Spa to smak w każdym szczególe!

Spa

Aby w pełni doświadczyć zalet wypoczynku nad morzem skorzystaj z jednego z wielu rytuałów relaksacyjnych, regeneracyjnych lub upiększających, jakie oferuje nasze gustownie zaaranżowane Spa. Basen, największe na Pomorzu jacuzzi oraz strefa saun z sauną fińską, łaźnią parową i grotą aromatyczną to idealne miejsce zarówno dla aktywnych, jak i szukających odprężenia.

Biznes

Nawet najlepszy biznes wymaga wsparcia. Marena Wellness & Spa zapewni je na wielu płaszczyznach. Organizujemy konferencje , szkolenia, pobyty integracyjne i motywacyjne, imprezy firmowe i okolicznościowe. Nasze doskonale wyposażone sale konferencyjne, świetna infrastruktura, niepowtarzalna lokalizacja oraz fachowy personel to gwarancja Twojego sukcesu. Postaw na mocnego partnera.

Galeria


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u