Centrum Dystrybucji Artykułów Dziecięcych P.H. “MARINI” Marian Korczyk

Dodaj |

O Nas

Dynamicznie i z powodzeniem od 1993 roku rozwijamy swoją działalność w branży hurtowego handlu artykułami dziecięcymi i niemowlęcymi. W swojej ofercie posiadamy wszystko czego potrzebują dzieci, by prawidłowo wzrastać i rozwijać się.Pierwszy uśmiech dziecka jest tą wyjątkową chwilą, która na zawsze pozostanie w pamięci każdego rodzica. W trosce o rozwój swojego dziecka, rodzic wybiera produkt wysokiej jakości, bezpieczny i komfortowy.

Od wielu lat z powodzeniem wspieramy naszych klientów w wyborze tego co najlepsze dla dzieci. Zwracając szczególną uwagę na potrzeby naszych klientów stale poszerzamy naszą ofertę o coraz to nowe produkty. Jako Centrum Dystrybucji kompleksowo zaopatrujemy sklepy dziecięce na terenie kraju i zagranicy. Jesteśmy dostawcą zarówno dla sklepów stacjonarnych jak i internetowych.

Naszymi odbiorcami są między innymi klienci zagraniczni z takich państw jak Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy.

Zapraszamy do współpracy!

 

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo : Meble dziecięce, Foteliki samochodowe, Wózki, Akcesoria dziecięce, Pojazdy i rowerki, Kosmetyki, Odzież i obuwie.

W sprzedaży posiadamy produkty renomowanych firm :

 

Współpraca

Jesteśmy dobrze znaną i szanowaną firmą z wieloletnią tradycją.Ze swojej strony proponujemy Państwu owocną i długoterminową współpracę. Staramy się sprostać nie tylko wymaganiom klientów ale i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Firma posiada własną flotę samochodów dostawczych. Zakupiony w naszej hurtowni towar na życzenie klienta dostarczamy pod wskazany adres. Proponujemy Państwu korzystne rabaty zarówno dla stałych, jak i nowo powstających sklepów stacjonarnych i internetowych. Nasz doświadczony personel zawsze służy radą i pomocą podczas zakupów.

Nasze motto „Zadowolony Klient to nasz cel !”

W celu nawiązania współpracy handlowej prosimy o rejestrację w naszej Hurtowni on-line oraz wysłania odpowiedniej dokumentacji potwierdzającą Państwa działalność na adres biuro@marini-poland.com .

Dziękujemy za zaufanie.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u