“Mariw” PPUH

Dodaj |

Nasza Historia

Firma została założona w 1984 roku jako firma prywatna i działa bez przerw do chwili obecnej. Pierwotnie firma zajmowała się usługami ślusarskimi (kraty, ogrodzenia, konstrukcje).

W 1993 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o produkcję okien i drzwi wejściowych PVC. W 1997 uruchomiliśmy dodatkowo lakiernię, w której lakierujemy profile i okna PCV, a w niedługim czasie potem zostaliśmy również dystrybutorami lakierów do PVC angielskiej firmy Kolorbond. 

Obecnie podstawową działalnością naszej firmy jest produkcja okien i drzwi wejściowych PVC oraz lakierowanie profili i okien PVC.

 

Oferta

Działalność naszej firmy rozpoczęliśmy od
oferowania naszym Klientom usług ślusarsko-spawalniczych realizując następujące
przedsięwzięcia: 
produkokcja i montaż krat, ogrodzeń, bram przesuwnych i otwieranych oraz stawianie konstrukcji stalowych na indywidualne zamówienia klienta. Posiadamy długoletnie doświadczenie. 

Do naszych produktów proponujemy Państwu automatykę Firmy Nice.

Starannie zaprojektowane i wyprodukowane przez jednego z wiodących specjalistów w dziedzinie stolarki okiennej PCV w Europie okna Elite70 łącząc w sobie zalety najświeższych odkryć technologicznych i technik produkcyjnych z wyjątkowej urody kształtem, ozdobią każdy dom. 

Okna te niosą ze sobą najnowsze tendencje: od zewnątrz – łagodnie zaokrąglone powierzchnie, od wewnątrz – iście elitarny wygląd całego okna. 

Mając w zasięgu ręki okna zdolne ożywić praktycznie każde otoczenie, dostępne zarówno w nieskazitelnej bieli, jak i kolorach drewnopodobnych, występujące w pełnej gamie profili uzupełniających i drzwiowych pakietów szklanych i akcesoriów.

Zajmujemy się tą dziedziną od roku 1997.

Malujemy profile na 190 kolorów.

Wzorujemy się według palety RAL KW-7

Stosujemy specjalistyczny lakier do PCV renomowanych producentów/dostawców. Lakiery przez nas zastosowane charakteryzują się wysoką odpornością na promieniowanie UV, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechniczne.

Od niedawne nasza Firma wprowadziła do naszej oferty wypełnienia drzwiowe, które są mocne i wytrzymałe. Zbudowane są na zasadzie laminatowej z dodatkiem OSB.

Laminat jest to materiał szeroko stosowany w polskim przemyśle. Produkowane są z niego np.: motorówki, łódki, nadbudowy do samochodów oraz elementy samochodów – jest to bardzo wytrzymały materiał.

Wykorzystujemy go w połączeniu z płytą MDF, który jest tylko wypełnieniem i jest całkowicie laminowany więc warunki atmosferyczne nie mają na niego wpływu.

Poniżej prezentujemy Państwu przykładowe panele drzwiowe. Pełną gamę mogą Państwo zobaczyć na poniższej stronie: PANELE DRZWIOWE 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u