“Martex”

Dodaj |

O firmie

Jesteśmy Firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w transporcie osób. Czas ten pozwolił zdobyć nam duży bagaż wiedzy i doświadczenia. Również dzięki temu profesjonalnie podchodzimy i obsługujemy naszych podróżnych. Nasze autokary to zawsze najnowocześniejszy tabor obsługiwany przez doświadczonych kierowców.

 

Posiadamy własną bazę z nowoczesnym zapleczem technicznym obsługiwaną przez wykwalifikowaną i stale doszkalającą się kadrą pracowniczą oraz komorą lakierniczą, co pozwala na bieżąco dbać o stan techniczny naszych autokarów jak i również świadczyć usługi na zewnątrz.

 

W naszej ofercie przede wszystkim proponujemy:

wynajem Autokarów Turystycznych klasy VIP

 

– Standardowe – 50-51 miejsc + 2

– Trzyosiowe – 67-69 miejsc + 2

– Trzyosiowe – 58 miejsc + 2

– Dwupokładowe

– Mikrobusy – 8-20 miejsc + 1

 

Wszystkie nasze Autokary spełniają normy europejskie Euro – 4. Są maksymalnie wyposażone we wszystko aby podróżować komfortowo i bezpiecznie.

W wyposażeniu posiadamy: komfortowe fotele automatyczną klimatyzację DVD, cafe bar, lodówki i toalety wc. Każdy autokar jest wyposażony w system nawigacji satelitarnej co pomaga bezbłędnie dotrzeć do celu.

Natomiast duże luki bagażowe pozwalają przewieść duże ilości bagażu.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo podróży. Naszych kierowców cechuje również nienaganna prezencja, kultura osobista i gotowość do pomocy w każdej sytuacji.

Nasza flota to marki renomowanych firm światowych typu:

 – SETRA

– MERCEDES

– SCANIA

– BOVA

 

 

 

 

 

 

 

Koszty usług pozostawiamy do indywidualnej negocjacji w zależności od trasy i rodzaju usługi.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u