“Mastal” Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie S. Maszczyński

Dodaj |

O  NAS

 

Istniejemy od 1990 roku, jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem. Reprezentujemy  uznanych światowych producentów łożysk, chwytaków i żurawi samojezdnych.

Do 1996 roku siedziba firmy mieściła się w Alejach Jerozolimskich 61, a następnie przenieśliśmy się do nowo wybudowanego lokalu pod obecnym adresem, co pozwoliło usprawnić obsługę naszych Klientów i rozwiązało problemy z parkowaniem.

Łożyska wielkogabarytowe

Niemiecki producent Rothe Erde należy do największych w tym zakresie producentów na świecie . Oprócz katalogowych łożysk wykonuje szczególne zamówienia, zaprojektowane przez Klientów lub na życzenie przez własny dział techniczny.

Serwis żurawi

Autoryzowany serwis żurawi Terex-Demag wykonujący naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne jest obsługiwany przez przeszkolonych w zakładach producenta w Niemczech znakomitych pod względem fachowości pracowników. Oferujemy szybkie terminy napraw i zapewniamy do nich części zamienne oraz dojazd do Klienta. W ofercie mamy także stały nadzór konserwacyjny i prowadzenie szkoleń obsługi. W serwisie sprzedajemy również części zamienne do żurawi Terex-Demag bez wykonywania usługi.

Żurawie nowe i używane

W zakresie żurawi samojezdnych zajmujemy się dostawą sprzętu nowego Terex-Demag i używanego różnych firm. Nasze kontakty z największymi europejskimi sprzedawcami sprzętu używanego pozwalają zaoferować doskonałe pod względem stanu i odpowiedniej ceny żurawie dopasowane do potrzeb konkretnego Klienta. Dostawa, w zależności od życzenia Klienta, obejmuje dostawę “do drzwi” (włącznie z załatwianiem zezwoleń na przejazd, przeglądem rejestracyjnym, odbiorem UDT) lub EXW, czyli postawienie sprzętu do dyspozycji w miejscu zakupu. W razie potrzeby zapewniamy kontakt z firmami leasingowymi i pomoc w załatwieniu formalności.

Chwytaki

Chwytaki Peiner to praktycznie nr 1 na światowej liście producentów. Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni dla Państwa rodzaj, doradzą w kwestiach technicznych. Możliwe jest też oczywiście wykonanie chwytaków na zamówienie indywidualne, według projektu klienta.

Łożyska, zespoły napędowe, sprzęgła przemysłowe

Jesteśmy dystrybutorem, posiadającym autoryzację  wielu firm zajmujących się produkcją szerokiej gamy produktów dla przemysłu i odbiorców indywidualnych. Nasze kontakty z dystrybutorami na całym świecie pozwalają nam dostarczyć Państwu prawie każdy z potrzebnych produktów w tym zakresie, niezależnie od marki. Zatrudniamy najwyższej klasy fachowców, którzy nie tylko wybiorą dla Państwa najkorzystniejszą ofertę, ale również dobiorą równoważne zamienniki i udzielą porad technicznych.

 

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u