“Matimex” Firma Prywatna

Dodaj |

O Firmie

Firma “MATIMEX” – Pokrycia Dachowe powstała w 1992 roku i jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek województwa rzeszowskiego dachówki – betonowe i ceramiczne.

W chwili obecnej oferujemy naszym klientom wyroby wszystkich liczących się na rynku polskim producentów dachówek ceramicznych i betonowych, blachodachówek itp.

Zapewniamy naszym klientom pełną i kompleksową obsługę – proponujemy pomoc w wyborze właściwego pokrycia dachowego, sporządzenie kosztorysów z uwzględnieniem różnych rodzajów pokryć, pomoc w dotarciu do firm i wykonawców specjalizujących się w kryciu dachów materiałem wybranym przez klienta, transport na plac budowy, pełen serwis do momentu zakończenia inwestycji.

Oprócz pokryć dachowych proponujemy wszystko, co jest niezbędne i potrzebne przy wykonywaniu funkcjonalnego i estetycznego dachu – folie dachowe, systemy wentylacyjne, systemy mocowań, systemy rynnowe, okna i wyłazy dachowe, systemy komunikacji dachowej, schody strychowe, materiały ścienne, cegły klinkierowe, systemy kominowe – proponujemy wybór materiałów najlepszych producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

 

Oferta

Oprócz pokryć dachowych proponujemy wszystko, co jest niezbędne i potrzebne przy wykonywaniu funkcjonalnego i estetycznego dachu.

Proponujemy wybór materiałów najlepszych producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u