MEDEST S. J. A. Gierula K. Stańdo

Dodaj |

O Firmie

  Apteka internetowa “e-medest” powstała na bazie sieci aptek stacjonarnych firmy Medest s.j. Realizacja zamówień oraz wysyłka odbywa się w aptece Medest VI na ul. Bratysławskiej 2a, 94-032 Łódź, która posiada zezwolenie nr: FŁ-VII-4010-548/A/06/07.

Dzięki sprzedaży internetowej nasza firma jest w stanie zaoferować Państwu dużo tańsze od standardowych, konkurencyjnych aptek, leki OTC, suplementy diety oraz kosmetyki, wszystko to dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku aptecznym. Pierwsza apteka, która powstała w 1996 roku dała początek, wieloletniej budowie marki i pozyskiwaniu zaufania pacjentów. Głównie, dlatego jesteśmy zdolni do promowania preparatów w dobrych i atrakcyjnych cenach. Nasi, wieloletni, stali klienci pomagają nam budować i umacniać renomę oraz prestiż firmy. Dlatego też, staramy się stworzyć szeroką ofertę produktów po cenie hurtowej. Wspieramy akcje pro-społeczne i humanitarne oraz pomagamy  domom pomocy społecznej w podnoszeniu poziomu życia ich pensjonariuszy.

“Istniejemy nie tylko po to by sprzedawać leki, ale przede wszystkim, by otaczać opieką pacjentów i właściwie doradzać.”

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u