Mera Schody S.A.

Dodaj |

O Firmie

Mera S.A. od 1996 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą schodów i elementów drewnianych do klatek schodowych. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie maszynowe i informatyczne służące do konstruowania schodów, sterowane cyfrowo maszyny, które w połączeniu z długoletnim doświadczeniem naszych pracowników stanowią gwarancję wysokiej jakości produktów oferowanych we własnej sieci sprzedaży spółki. Wraz z rozwojem firmy powiększa się jej struktura, która wg stanu na połowę roku 2008 obejmuje zakład główny w Lewinie Brzeskim, spółkę zależną Klon sp. z o.o. w Nowej Świętej oraz dwie spółki zależne zlokalizowane w Niemczech.

Tak zaprojektowana struktura organizacyjna, wraz z rosnącą siecią sprzedaży w kraju i za granicą, pozwala Mera S.A. na ciągły intensywny wzrost. Co istotne jest to wzrost notowany zarówno na rynku Polskim, na który trafia około połowy produkcji grupy kapitałowej Mera, jak i za granicą – w krajach Europy Zachodniej.

 

Oferta

Aby zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na poszczególne strony www naszej firmy :

Schody półkowe

Schody dywanowe

Schody osiodłane

Schody osiodłano-policzkowe

Schody policzkowe

Schody policzkowo-sztycowe

Schody z drewna egzotycznego

Schody spiralne

Stopnie i balustrady na konstrukcji stalowej

Stopnie na konstrukcję stalową

Tralki, słupy i poręcze

Schody modułowe

Dzięki tej stronie będą mogli państwo złożyć zapytanie cenowe, i uzyskać odpowiedź na temat kosztów orientacyjnych danego biegu schodowego.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u