Michał Kasperkiewicz Nadzoruje

Dodaj |

O Firmie

Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, a zarazem największym miastem w regionie. Właśnie tutaj realizowane są setki inwestycji rocznie, a to za sprawą dynamicznego rozwoju miasta oraz lokowania kapitału napływającego z zewnątrz. Zarówno inwestycje komercyjne jak i prywatne wymagają specjalnego nadzoru kierownika budowy – jest to regulowane prawnie, więc każda osoba oraz inwestor decydujący się na rozpoczęcie budowy, musi wyłonić osobę, która będzie kierowała pracami oraz pilnowała porządku na placu budowy.

Firma Kasperkowicz Nadzoruje działa na terenie Wrocławia od wielu lat – przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi z zakresu nadzoru inwestorskiego. Pracownicy firmy to osoby doświadczone oraz mogące pochwalić się wieloletnim stażem na największych budowach w kraju oraz za granicą. Kierownik budowy domu jednorodzinnego to stanowisko wymagające odpowiedniej wiedzy oraz dyscypliny – specjaliści z Kasperkowicz Nadzoruje gwarantują terminową realizację projektu przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz założeń zawartych w projekcie.

 

Oferta

Przygotowana oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorców – personel firmy zadba o szybkie i sprawne zrealizowanie każdej budowy. Nadzór inwestorski sprawowany jest przez najlepszych ekspertów z branży, dzięki czemu wszystkie działania są przemyślane i przynoszą korzyści dla inwestora. Firma zapewnia również pomoc kierownika budowy w obrębie całego województwa dolnośląskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie z Wrocławia? Zachęcamy do kontaktu.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u