Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O firmie
  • Poligon
  • Eventy
  • Konfercje i szkolenia
  • Urlop
  • Podróż służbowa

W 1968 roku uchwałą Kolegium Zjednoczenia Energetyki utworzony został Międzyzakładowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Straszynie. Po 35 latach funkcjonowania jako ośrodek szkoleniowy, wraz z uruchomieniem nowoczesnego, trzygwiazdkowe- go hotelu w 2003 roku nazwa została zmieniona na Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki (MCSE).

W 2012 roku spółka MCSE Sp. z o.o. jest właścicielem i operatorem trzech hoteli 3*: w Straszynie koło Gdańska, Nowych Rumunkach koło Płocka i w Ustce, domu wczaso- wego w Ciechocinku, ośrodków wczasowych w Rowach i w Karwieńskich Błotach, stanicy żeglarskiej w Grudziądzu i kilku innych nieruchomości. Jest także właścicielem hotelu w Łącku oraz unikalnego w skali Polski Poligonu Energetycznego w Straszynie.

W sumie dysponuje: 183 pokojami, 16 salami konferencyjnymi, 4 restauracjami.

Spółka MCSE Sp. z o.o. prowadzi działalność hotelarsko-gastronomiczną w obiektach całorocznych i sezonowych oraz wyspecjalizowaną działalność dydaktyczno-treningową dla branży energetycznej.

Doświadczona kadra, współpracujący eksperci i specjaliści, wyjątkowe w skali Polski zaplecze szkoleniowe składające się ze świetnie wyposażonego poligonu energetycz- nego, sal wykładowych i zaplecza socjalno-technicznego sprawiają, że oferta Międzynarodowego Centrum Szkolenia Energetyki należy do najlepszych w kraju. U nas swoje kwalifikacje na codzień podnoszą pracownicy koncernu ENERGA i innych dużych przedsiębiorstw związanych z energetyką. Organizujemy także regularnie kursy i szkolenia otwarte – dla wszystkich chętnych.

– Kursy i szkolenia organizowane przez Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki w Straszynie są przygotowywane zgodnie z programami opracowa- nymi przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.

– Wykorzystując nasze ponad czterdziestoletnie doświadczenie dydaktyczne w branży elektroenergetycznej potrafimy sprostać Państwa wymaganiom odnośnie tematyki i standardu szkoleń, gwarantując rzetelny przekaz wiedzy teoretycznej oraz umieję- tności praktycznych.

– Zajęcia dydaktyczne prowadzone są w salach wykładowych wyposażonych w środki audiowizualne oraz eksponaty sprzętu i narzędzi, natomiast zajęcia praktyczne na kompletnie wyposa- żonych poligonach szkoleniowych niskich (NN), średnich (SN) i najwyższych napięć.

– Dysponujemy kadrą doświadczonych wykładowców i instruk- torów – członków zespołu Prac Pod Napięciem (PPN) przy Polskim Towarzystwie Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.

– Uczestnikom szkoleń gwarantujemy zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w 3 gwiazdkowym hotelu 4 Pory Roku Hotel należącym do Grupy Hotelowej Amethyst, który znajduje się 300 metrów od naszego Centrum Szkolenia.]

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ.

Legalnie na słupy wysokiego napięcia (słupy NN – najwyższych napięć) mogą wchodzić wyłącznie przeszkoleni pracownicy firm energetycznych i podobnie przeszkolone służby ratownicze np. strażacy.

Do grudnia 2011 roku nasz poligon był zamknięty dla osób innych niż energetycy i strażacy.

W tym roku, po raz pierwszy w historii na poligon, w tym słupy najwyższych napięć, wejdą “cywile”.

Twoja firma może być wśród nich. Możecie być jednymi z pierwszych.

A na poligonie nie ma mowy o sztucznych sytuacjach. Tu doznasz emocji i wrażeń, jakie na co dzień są udziałem ludzi pracujących kilkadziesiąt metrów nad ziemią i pod wysokim napięciem rzędu 400 tys. volt. Poznasz smak dotychczas zarezerwowany tylko dla prawdziwych twardzieli, których mogłeś oglądać w TV np. podczas akcji ratowniczych, zdejmowania z linii przesyłowych wysokiego napięcia – pechowego motolotniarza czy spadochroniarza.

Każdy uczestnik imprezy na poligonie otrzymuje prawdziwy kask i rękawice ochronne. Na zawsze.

Dodatkowo użyczymy mu kombinezon ochronny. Buty trzeba mieć własne.

Uprzęże i pasy oraz całą resztę niezbędnego wypsażenia zapewniamy.

Podobnie jak doświadczonych instruktorów i praktyków.

Po zakończeniu imprezy na poligonie każdy, kto zaliczy najwyższe słupy otrzyma certyfikat potwierdzający, że odbył szkolenie podstawowe i zdobył słup NN (najwyższych napięć).

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ.

Współpracując z Grupą Hotelową Amethyst możecie Państwo zaplanować swoje imprezy firmowe: szkolenia, konferencje, eventy, imprezy motywacyjne w kilku atrakcyjnych miejscach Polski.

Każdy z naszych hoteli udanie łączy: dobre zaplecze konferencyjno-szkoleniowe z niebanalnym położeniem zachęcającym i do integracji w plenerze i do wypoczynku.

Hotele są stworzone dla grup liczących do 80 uczestników, w zależności od struktury zakwaterowania. Każdy obiekt ma kilka sal oraz oferuje teren dla aktywności poza budynkiem:

-w Straszynie (Gdańsk) będzie to jedyny w Polsce udostępniany cywilom, Poligon Energetyczny – idealny do emocjonujących eventów oraz hotelowy ogród leśny z chatą biesiadną,

-w Nowych Rumunkach (Płock) będzie to jezioro, tereny leśne i piaszczysta plaża oraz hotelowy ogród leśny z namiotem biesiadnym,

-w Ustce będzie to piękna plaża na skraju miasta i las oraz hotelowy ogród leśny tuż przy nadmorskich wydmach.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo  TUTAJ.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ.

W Grupie Hotelowej Amethyst oferujemy naszym klientom podróżującym służbowo trzy pakiety:

Pakiet BASIC

– pokój bez śniadania, jedynie wygodny nocleg.

Pakiet STANDARD

– pokój ze śniadaniem w formie bufetu lub serwowanym.

Pakiet PLUS

– pokój ze śniadaniem i kolacją, obydwa posiłki w formie bufetu lub serwowane.

W każdym wariancie nasz klient otrzymuje fakturę z opisem “usługa noclegowa” i VAT-em w wysokości 8%, zgodnie z przepisami.

Pakiety te stworzyliśmy wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych gości i klientów.

Dodatkowo, w każdym przypadku możliwa jest rezerwacja miejsca na hotelowym parkingu.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u