Międzynarodowy Transport Drogowy i Spedycja Krzysztof Barczuk

Dodaj |

O nas

Firma nasza zajmuje się transportem krajowym od 1992r a w roku 1994 rozwinęliśmy działalność o transport międzynarodowy. Zgromadzone w tym czasie doświadczenia pozwalają nam na profesjonalną i szybką obsługę naszych klientów.

Naszą specjalizacją jest przewóz ładunków na trasach: Polska-Niemcy, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Austria, Luxemburg, Francja, Czechy oraz powroty z Europy zachodniej do Polski i krajów WNP (Rosja, Białoruś, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia).

W transporcie międzynarodowym zarówno firma jak i kierowcy posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie poparte ilością wykonanych transportów. Firma nasza gwarantuje pewność, solidność i szybkość wykonywanych usług.

   

 

Oferta

Dysponujemy 60 zestawami-plandeki (13,6 m dł. Ładowność 34 EUR palet do 24ton), oraz 20 chłodniami z systemem podwójnego załadunku tzw. Doppelstock. Przewozimy różnego rodzaju ładunki według życzenia Klienta w tym ładunki niebezpieczne (ADR). Posiadamy Karnety TIR HVG oraz ubezpieczenie OC przewoźnika. Jesteśmy płatnikiem podatku VAT. Wszystkie samochody jeżdżące w naszej firmie są wyposażone w telefony komórkowe co umożliwia stały kontakt z kierowcą jak również ustalenie jego pozycji.

Dodatkowym naszym atutem jest posiadanie własnego:

– Magazynu logistycznego,

– Warsztatu naprawczego,

– Stanowiska i odpowiedniego sprzętu do wymiany opon

Serdecznie zapraszamy !

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u