Miejskie Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Starachowicach

Dodaj |

Obiekty

Stadion 

Składa się z kilku obiektów sportowych i rekreacyjnych. Podstawowy obiekt to stadion sportowy liczący 12 tyś miejsc na trybunach wraz z bieżnią lekkoatletyczną, a także zaplecza – szatnie, sanitariaty.

 Wiata

Teren rekreacyjny przy ulicy szkolnej, na placu obok basenu, przeznaczony do organizowania spotkań przy grillu lub ognisku. Głównym punktem palcu jest wiata w kształcie wiejskiego domku, w której biesiadnicy mogą się schować przed deszczem. Zarówno wiata, jak i cały teren posiadają oświetlenie.

 Hala sportowa

Hala sportowa jest położona przy ul. Jana Pawła II w południowej części miasta. Posiada pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki z widownią na 576 miejsc siedzących. W obrębie hali znajdują się sala fitness, siłownia, sauna oraz zaplecze sanitarne.

 Kompleks sportowo – rekreacyjny

Położony w południowej części miasta, na osiedlu Południe. Wyposażony jest w boisko ze sztucznej trawy, skatepark oraz plac zabaw.

Strzelnica

Na terenie strzelnicy, która funkcjonuje pod nazwą „Świt”, jak również jest obiektem Polskiego Związku Łowieckiego. Jest kilka stanowisk strzeleckich na broń długą i krótką, jest sala gimnastyczna oraz hotel.

 Lubianka

Zbiornik rekreacyjny „Lubianka” położony jest w południowo-wschodniej części miasta. Zajmuje powierzchnię 39,8 ha). Pięknie położony na obrzeżach Sierakowickiego Parku Krajobrazowego, stanowi atrakcyjne miejsce wypoczynku. „Lubianka” jest jednym z najczęściej odwiedzanych kąpielisk w okresie letnim, na terenie powiatu starachowickiego, jak i po za. Posiada możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne, itp.)

 Piachy

Zalew „Piachy” położony jest we wschodniej części miasta w graniach ulicy Składowej. Zbiornik powstał w latach 50-60-tych. Woda wypełniła nieckę powstałą po byłym wyrobisku piasku.

Cennik

[issuu layout=http%3A%2F%2Fwww.katalogprzedsiebiorstw.pl%2Fwp-content%2Fissuu%2Flayout.xml username=katalogprzedsiebiorstw showhtmllink=false documentID=120316075026-740875444b734d9686de48a7598955ca height=450 width=650 unit=px]

 

Baza Noclegowa

Baza noclegowa mieści się przy Stadionie Miejskim (ul. Szkolna 14). Posiada 36 miejsc noclegowych z dostępem do pomieszczenia socjalnego z pełnym wyposażeniem kuchennym.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u