Milewski Sp. z o.o.

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510

  • O Nas
  • Oferta

Tak stojąc w oknie dworku Sędziego, Tadeusz chłonął krajobraz dzieciństwa w sposób mistrzowski i potoczysty opisany przez Adama Mickiewicza w narodowej epopei “Pan Tadeusz”.

Okna polskich dworków wychodzące na ogrody, parki szumiące i pełne tajemniczych zaklęć. Tęsknimy do tych sielankowych krajobrazów, opisów i zdarzeń, domostw, w których wszystko miało swoją historię, pokrytych patyną lat, na których zastygły dotknięcia i spojrzenia.

Atoli nie wszystko przeminęło, zostało tylko na kartach książek.

Firma “Milewski” łączy w sobie nowoczesność z umiłowaniem tradycji. Położona w naturalnym, leśno-wiejskim środowisku w Olbrachcicach – Dąbrowie Zielonej w województwie śląskim, firma “Milewski” produkuje najwyższej światowej klasy okna drewniane i drzwi drewniane, wykonane z drewna sosnowego i mahoniowego.

Najlepsze gatunki drewna poddane technologicznej obróbce według najnowszych standardów, stanowią gwarancję produktów S-Klasa. Ten znak, ten symbol jakości posiada niewiele firm w Europie. A jest w oknach wytwarzanych w Olbrachcicach, gdzie szumią kilkusetletnie drzewa, wszystko to, co w technice okiennej na Starym Kontynencie najdoskonalsze.


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u