Misters Consutling Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

Misters Consulting Sp. z o.o. powstała w 1994 roku. Jej głównym udziałowcem była jedna z czołowych firm audytorskich Misters Audytor Sp. z o.o.

Misters Consulting Sp. z o.o. jest firmą o uznanej pozycji na rynku, konkurencyjną, z bogatym bagażem doświadczeń i wiedzy w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego zarówno spółek z kapitałem polskim jak i zagranicznym. W chwili obecnej z naszych usług korzysta około 40 firm o różnych formach prawnych i strukturze własności. Są wśród nich spółki akcyjne (w tym notowane na New Connect Rynek Akcji GPW) spółki z o.o., spółki jawne. Wiele z nich to spółki z kapitałem zagranicznym.

Prowadzimy także księgi przychodów i rozchodów.Powierzając nam prowadzenie rachunkowości, nasi klienci mają możliwość zaoszczędzenia czasu i energii, a przez to skupienie się na skutecznym zarządzaniu swoją firmą.

 

Oferta

USŁUGI KSIĘGOWE

W ramach naszych usług wykonujemy kompleksową obsługę księgową, a także wyprowadzamy zaległości księgowe.

Ponadto:

– przygotowujemy rozliczenia deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznychi prawnych oraz podatku od towarów i usług,

– sporządzamy sprawozdania finansowe na koniec roku obrotowego,

– sporządzamy raporty kwartalne na potrzeby spółek publicznych,

– sporządzamy sprawozdania dla urzędu skarbowego, urzędu statystycznego orazNarodowego Banku Polskiego,

– prowadzimy ewidencję majątku trwałego i wyposażenia,

– prowadzimy sprawy kadrowo płacowe w pełnym zakresie.

Nasza spółka współpracuje z kancelariami prawnymi, które dla naszych klientów świadczą pomoc prawną polegającą na:

– udzielaniu porad i konsultacji prawnych w zakresie prawa podatkowego, gospodarczego,cywilnego, handlowego i prawa pracy,

– opracowaniu projektów umów, decyzji, aktów prawnych, uchwał organów zarządzających i stanowiących,

– reprezentacji podmiotów gospodarczych przed sądami i urzędami w zakresie prawa podatkowego, cywilnego, prawa pracy i prawa administracyjnego.

Uczestniczymy i udzielamy wyjaśnień podczas kontroli skarbowej oraz przy badaniach sprawozdań finansowych.

Na życzenie klienta sporządzamy: raporty dostosowane do potrzeb klienta, wnioski kredytowe w części dotyczącej wyników finansowych, opracowujemy zasady rachunkowości, w tym zakładowy plan kont pod indywidualne potrzeby klienta.

Udzielamy także konsultacji rachunkowo – podatkowych. Każde pytanie naszego klienta otrzymuje odpowiedź, każda wątpliwość naszego klienta zostaje rozwiązana. Są jednak zagadnienia które powierzamy profesjonalistom z innych dziedzin.

PŁACE I ZUS

Coraz bardziej istotną sprawą dla zarządów firm jest wyprowadzanie systemu sporządzania list płac poza macierzystą firmę, co przynosi dużą oszczędność czasu pracowników, a przede wszystkim zapewnia szczeblowi zarządzającemu tajność struktury wynagrodzeń.

W ramach naszych usług wykonujemy:

– sporządzanie list płac dla pracowników zatrudnionych w firmie klienta oraz rachunki dla wykonujących umowy zlecenia lub o dzieło,

– sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i miesięcznego raportu imiennego do ZUS, przesyłanego elektronicznie,

– sporządzanie miesięcznego raportu imiennego dla pracownika (RMUA),

– przygotowanie przelewów na podatek dochodowy i ZUS,

– sporządzanie rocznej informacji o dochodach pracowników i osób wykonujących pracę w oparciu o umowy zlecenia i o dzieło (PIT 11),

– przygotowanie zbiorczej informacji dla służb finansowych o kosztach wynagrodzeń.

Na życzenie klienta dokonujemy rocznego rozliczenia podatku od osób fizycznych wskazanych przez niego pracowników. W związku z prowadzeniem ksiąg rachunkowych

spółek z kapitałem zagranicznym, posiadamy doświadczenie i wiedzę w rozliczeniach zagranicznych osób fizycznych.

 

Zasady współpracy

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, świadcząc swoje

usługi w sposób kompleksowy, uczciwy, rzetelny i dyskretny. Wszystkie zagadnienia danej firmy prowadzone

są przez tego samego pracownika, doskonale zorientowanego w specyfice danej jednostki.

Członkowie Zarządu na bieżąco nadzorują, kontrolują i doradzają w sprawach rachunkowości i prawa podatkowego.

Skomplikowane i dyskusyjne problemy rozwiązujemy przy współudziale współpracujących z nami kancelariami prawnymi i audytorskimi.

Księgi naszych klientów prowadzimy w siedzibie naszej Spółki przy użyciu licencjonowanych programów komputerowych (Symfonia).

Na życzenie naszych klientów prowadzimy księgi w siedzibie klienta przy użyciu jego programów komputerowych. Nasza działalność polega także na nadzorowaniu i kontrolowaniu ksiąg prowadzonych przez osoby zatrudnione w firmie klienta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku coraz częściej stosujemy zdalne połączenie z programem księgowym. Praca zdalna pozwala na podjęcie współpracy z praktycznie każdym klientem, niezależnie od lokalizacji jego firmy. W oparciu o tę funkcjonalność możliwa jest praca w systemie

dla użytkowników znajdujących się zarówno u klienta, jak i w naszej siedzibie.

 
 

 

 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u