“Mobidruk” Nadruki Firmowe

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510

  • O Nas

Nasza firma istnieje od 1994 roku. Zajmujemy się profesjonalnym nadrukiem na artykułach reklamowych. Sami sprowadzamy gadżety, projektujemy i wykonujemy nadruki. Oferujemy bardzo duży wybór upominków. Posiadamy własny park maszynowy zaopatrzony w urządzenia jedno- i wielokolorowe, w którym wykonujemy nadruki. Wykonujemy grawerowanie na artykułach reklamowych. Dysponujemy bogatym asortymentem różnorodnych upominków reklamowych: długopisów, zapalniczek, smyczy, breloków, zegarów, balonów, koszulek, kalkulatorów, notesów itd. itp.

Współpracujemy z wieloma firmami na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Do tej pory wykonywaliśmy gadżety m.in. dla firm Kredyt Bank, Grupa Żywiec, Carlsberg, Raisio Foods Polska, Scania Polska, Media Markt, Coca-Cola, Franpress, KGHM Polska Miedź, SKOK i wielu innych. Naszymi atutami są jakość produktów i trwałość wykonanych nadruków.

Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z nami. Chętnie zapoznamy się z Państwa pomysłami, doradzimy i wykonamy atrakcyjne upominki reklamowe, które będą odpowiadać Państwa oczekiwaniom.

W naszej ofercie z pewnością znajdziecie Państwo wiele ciekawych pozycji, które można wykorzystać jako upominki dla klientów, pracowników, partnerów biznesowych, gadżety podczas targów i imprez czy artykuły używane na co dzień w firmie.

Aby zapoznać się z katalogiem produktów zapraszamy na naszą stronę www:

Katalogi


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u