“Modus” Sp.j.

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • FIRMA
  • OFERTA
  • GALERIA

Firma nasza jest autoryzowanym przedstawicielem fabryk MARO, MEBELUX oraz MEBLE 21, produkującymi systemowe meble biurowe, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu wzornictwa i ergonomii.

Współpracujemy ponadto z wieloma producentami i importerami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, co daje nam szerokie możliwości w projektowaniu i wyposażaniu obiektów biurowych i obiektów użyteczności publicznej (banki, hotele, lokale gastronomiczne i handlowe itp.). Kształtując ofertę mebli mamy na uwadze ich funkcjonalność, wzornictwo oraz odpowiedni stosunek jakości do ceny, co pozwala nam zaspokoić wymagania i możliwości finansowe każdego klienta.

Posiadamy w swej ofercie lub wykonujemy wg projektu meble do wyposażania wnętrz o specjalnym charakterze: sale operacyjne w bankach (boksy kasowe, stanowiska dysponenckie), meble hotelowe, kawiarniane, sklepowe, komputerowe, archiwizacyjne, sale konferencyjne, sale audytoryjne, meble metalowe (socjalne, archiwizacyjne, warsztatowe, magazynowe itp.), lady recepcyjno-informacyjne, aneksy kuchenne, zabudowy elementów wnętrza (grzejniki, słupy, podesty itp.).

Integralną częścią naszej oferty, polegającej na swobodnym kształtowaniu powierzchni wnętrz biurowych jest system aluminiowych ścian działowych HOYEZ. Ściany HOYEZ w razie przeprowadzki, podobnie jak meble biurowe, można demontować i zainstalować w nowym biurze w dowolnej konfiguracji. Prosty w zastosowaniu system umożliwia szybki montaż nie ingerujący w podłogi i sufity (montaż odbywa się w wykończonych pomieszczeniach), dowolne przemieszczanie ścianek a także zmiany konfiguracji wypełnień w zamontowanych już ściankach.

W ramach kompleksowej obsługi klienta zapewniamy komputerowe projektowanie aranżacji wnętrz, własny transport, montaż i ustawienie mebli oraz sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Duże doświadczenie i fachowość naszych projektantów, obsługi biura handlowego i montażystów gwarantują wysoką jakość usług i krótkie terminy realizacji zleceń.

Na naszą ofertę składają się elementy związane z zagospodarowaniem przestrzeni biurowej, zapewniającym właściwą organizację, ergonomię, a także odpowiednią atmosferę miejsca pracy:

– komputerowe projektowanie aranżacji wnętrz

– nowoczesne i funkcjonalne systemy mebli biurowych

– meble gabinetowe

– meble hotelowe

– meble restauracyjno-kawiarniane

– meble sklepowe

– meble metalowe – socjalne, warsztatowe, biurowe, regały magazynowe i archiwizacyjne, szafki kartotekowe itp.

– projektowanie i wykonywanie indywidualnych i specjalistycznych mebli i elementów wyposażenia wnętrz – bankowe sale operacyjne (boksy kasowe, stanowiska dysponenckie), sale konferencyjne, sale wykładowe i audio-wizualne, bankowe sale dealerskie, call center, lady recepcyjno-informacyjne itp.

– ergonomiczne krzesła i fotele biurowe oraz siedziska specjalne

– żaluzje pionowe i poziome

– wykładziny podłogowe

– ścianki działowe stałe i przestawne

– akcesoria biurowe, pozwalające na lepsze zagospodarowanie i uporządkowanie stanowisk pracy biurowe

Nasze przykładowe realizacje :

     
     
     


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u