P.W. MOTOTECHNIKA BYTOM SP. J. M.PAMUŁA K. PAMUŁA

Dodaj |

O NAS

Firma została założona i rozpoczęła działalność w 1991 roku. Przejęła obiekty Przedsiębiorstwa Państwowego “Mototechnika”, znanego ze świadczenia w tym miejscu usług motoryzacyjnych od 1972 roku. W zakres usług wchodziła naprawa samochodów osobowych i dostawczych, a od 1973 roku naprawiane były w ramach gwarancji samochody marki FSM 126p. W 2011 r nominowani zostaliśmy do pierwszej dwudziestki zakładów serwisowych w Polsce wytypowanych przez Firmy Ubezpieczeniowe. Dwukrotnie nominowani byliśmy w konkursie organizowanym przez Cech Bytom do tytułu Wzorowy Zakład.

W latach 90-tych, nasza firma rosła w siłę stając się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się zakładów serwisowych na terenie Bytomia.

W 1995 roku uruchomiliśmy w pełni wyposażoną blacharnię i lakiernię, a w 2002 roku obiekty zostały rozbudowane o nowe pomieszczenia i unowocześnione.

Aktualnie obsługujemy naprawy gwarancyjne samochodów marki Fiat w ramach autoryzacji udzielonej nam przez Fiat Auto Poland. Jak również, pod kątem, blacharsko-lakierniczym: Fiat, Alfa Romeo, Lancia oraz samochody dostawcze Fiat.

Specjalizujemy się, mając dostęp do pełnej dokumentacji technicznej, w naprawach pogwarancyjnych wszystkich samochodów grupy Fiat. W tym także modeli starszych wycofanych z produkcji. Firma nasza mając duże doświadczenie w obsłudze samochodów dzięki dużemu zainteresowaniu klientów wykonuje naprawy pozostałych marek samochodów.

Mamy dobrze wyszkoloną załogę, charakteryzującą się wysokim zaangażowaniem w wykonywaną pracę i pełnym profesjonalizmem. Klient korzystający z naszych usług, znajduje u nas nie tylko kompetentnych fachowców, ale jednocześnie osoby, które wychodzą na przeciw potrzebom klientów.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

   

 

SERWIS MECHANICZNY

Nasza firma zajmuje się pełnym serwisem gwarancyjnym samochodów osobowych Fiat na który posiada autoryzację nadaną przez Fiat Auto Poland. Serwis spełnia pełne standardy zalecane przez Fiat. Posiadając dostęp do pełnej dokumentacji obsługi samochodów grupy Fiat i duże doświadczenie obsługujemy samochody Fiat osobowe i dostawcze Alfa Romeo i Lancia.

Obsługujemy również samochody pozostałe innych marek.

Oferujemy:

– naprawy mechaniczne, / naprawy główne i bieżące, przeglądy /

– naprawy elektromechniczne

– diagnostyka podwozi i silników

– montaż akcesoriów samochodowych alarmów, radioodbiorników, itp.

– pełną obsługę układów klimatyzacji , czyszczenie parowników środkami chemicznymi obojętnymi dla zdrowia Firmy Tunap, ozonowanie

– wymiany sezonowe opon

– naprawy gwintów metodą HELI COIL bez konieczności demontaży zespołów

– czyszczenie układów DPF silników diesla

Samochody zastępcze na czas naprawy !!

 

   

 

BLACHARSTWO-LAKIERNICTWO

Prowadzimy punkt zgłaszania szkód komunikacyjnych dla Firm Ubezpieczeniowych

– PZU S.A.

– BENEFIA

– AVIVA

– UNIQA

łącznie z wykonywaniem przez naszego rzeczoznawcę pełnej dokumentacji zdjęciowej uszkodzonego pojazdu. Ponadto zgłaszamy na miejscu w imieniu klientów szkody na pojazdach do pozostałych firm ubezpieczeniowych.

Prowadzimy bezgotówkową formę rozliczeń z firmami ubezpieczeniowymi.

Nasza firma wykonuje naprawy blacharsko lakiernicze samochodów Grupy Fiat w tym Fiat / osobowe i dostawcze /, Alfa Romeo i Lancia. Poza wymienionymi samochodami zajmujemy się naprawami samochodów innych marek. Zakład dysponuje w pełni wyposażoną blacharnię i lakiernię wraz z działem mechanicznym z diagnostyką układu jezdnego.

Lakierujemy z użyciem materiałów Prod. Du Pont.

Wykonujemy usuwanie szkód gradobiciowych metodą bezinwazyjną / bez lakierowania elementów.

Ponadto prowadzimy:

– naprawę elementów z tworzyw sztucznych

– wymianę szyb samochodowych wszystkich marek

– lakierowane fragmentów elementów metodą „SMART”

Na czas naprawy istnieje możliwość otrzymania samochodu zastępczego !!

   

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u