Produkcja pod prywatną markę

MPS International Ltd. Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

MPS International Ltd. w Koszalinie jest firmą rozwijającą się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości.

Doświadczenie zdobyte przez lata istnienia na rynku polskim i zagranicznym, pozwala nam na zaoferowanie kompleksowej usługi opracowania gotowego produktu – począwszy od etapu samej koncepcji wraz z niezbędnym wsparciem projektowania, poprzez techniczną analizę i profesjonalne doradztwo, kończąc na etapie wyrobu gotowego do sprzedaży.

Klient zlecając nam produkcję, może przedstawić swoją wizję produktu, oczekiwania i założenia oraz wyzwania, którym chciałby sprostać. My natomiast dobieramy odpowiednią recepturę i wszystkie niezbędne surowce, projektujemy i wytwarzamy opakowanie. Cały proces produkcyjny odbywa się w jedynym zakładzie, co pozwala nam położyć szczególny nacisk na jakość produktu finalnego i gwarantuje, że jest on zgodny z oczekiwaniami Klienta.

Każdy etap produkcji podlega ścisłej kontroli. Procesy logistyczne i produkcyjne są zoptymalizowane. Oferujemy usługi o najwyższej jakości i atrakcyjności, zawierające nowoczesne rozwiązania. Regularne kontrole, audyty i otrzymywane certyfikaty, świadczą o zachowaniu najwyższych standardów.

 

Opakowania

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas opakowaniami:

OPAKOWANIA

 

Projektowanie

Podejmujemy się trudnych projektów, wymagających tworzenia wyrobu od podstaw. Już na etapie projektu wstępnego tworzymy wizualizacje, aby najbardziej realnie odtworzyć przyszłe opakowania.

Kolejnym etapem są modele 2D i 3D, które pozwalają w pełnej skali ocenić funkcjonalność wyrobu i zweryfikować założenia projektowe.

Pozytywna akceptacja klienta na temat projektu i modelu pozwala na wykonanie narzędzia a następnie produkcję seryjną.

Projektowanie

Nadruki

 

Kosmetyki

Oferujemy usługi związane z produkcją kosmetyków w oparciu o dostarczone przez klientów receptury.

Przekładamy także pomysły klientów na stworzenie wyrobów, rozumiejąc przemysł, trendy

i nowości w nim panujące.

Mamy wieloletnie doświadczenie i możemy być doskonałym partnerem dla Twojej firmy.

Marka Prywatna

Produkcja Kontraktowa

 

Środki czystości

MPS International Ltd. oferuje gamę wyrobów do profesjonalnego sprzątania pomieszczeń produkcyjnych i przemysłowych, biur, zakładów gastronomicznych, gospodarstw domowych.

Produkuje wyroby na podstawie receptur własnych, powierzonych lub specjalnie opracowanych dla klienta. Są to produkty skuteczne, o wysokiej jakości, sprowadzone zarówno na rynku polskim jak i za granicą.

Zapraszamy na poszczególne strony www :

Profesjonalne środki czystości

Chemia gospodarcza

Mydła w płynie

Dystrybucja

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u