Multi Widłak Piotr Porzak

Dodaj |

O Nas

Firma MULTI WIDŁAK oferuje wózki widłowe nowe i używane o napędzie spalinowym i elektrycznym, zróżnicowane pod względem typów, funkcji, tonażu, wysokości podnoszenia i innych parametrów. Proponuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu wewnętrznego. 

Nasze doświadczenie pozwala na podjęcie najbardziej ambitnych zadań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta, realizujemy zamówienia spoza bieżącej oferty wózków będących w naszym magazynie. W okresie oczekiwania na zamówienie sprzętu możemy dostarczyć zamiennie do momentu zrealizowania zamówienia.

 

Serwis i naprawa

Firma MULTI WIDŁAK posiada w swojej bogatej ofercie części zamienne do wszystkich wózków widłowych funkcjonujących na europejskim rynku. 

Nasz bardzo dobrze wyposażony magazyn części zamiennych umożliwia szybką realizację napraw i zamówień. 

Dzięki kooperacji z wiodącymi na europejskim rynku dostawcami części, sprzętu i ogumienia, oferujemy Państwu towary na bardzo korzystnych warunkach w zakresie: terminu, jakości i ceny. 

Wykwalifikowany personel chętnie doradzi i szybko przedstawi Państwu wycenę części oraz kosztorysy napraw. 

Poprzez współpracę z wieloma fachowymi zakładami rzemieślniczymi jesteśmy w stanie odtworzyć lub zregenerować części na rynku niedostępne.

 

Części

Firma MULTI WIDŁAK ma podpisane umowy o współpracy z wiodącymi firmami udzielającymi leasingu operacyjnego na rynku obrotu wózkami widłowymi. Pośredniczymy w imieniu odbiorcy w załatwianiu formalności związanych z pozyskaniem produktu finansowego na bardzo dogodnych warunkach. Poprzez fachową i szybką obsługę umożliwiamy tę formę pozyskania niezbędnych firmie środków transportu wewnętrznego: wózków widłowych nowych i używanych przy minimalnym zaangażowaniu odbiorcy. Taka forma zakupu wózka umożliwia funkcjonowanie firmy przy niewielkim zaangażowaniu własnych sił i środków.

 

Wynajem

Firma MULTI WIDŁAK prowadzi wynajem wózków widłowych na bardzo atrakcyjnych warunkach. Prowadzimy wynajem wózków widłowych oraz świadczymy usługi rozładunkowe wózkami widłowymi, zarówno na dłuższe jak i jednodniowe terminy. 
Dysponujmy szerokim asortymentem wózków widłowych. 
wynajem krótkoterminowy 
wynajem długoterminowy

W obu opcjach wózki widłowe dostarczamy własnym specjalistycznym transportem. 

Nasza oferta zawsze jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Przy wynajmie długoterminowym przewiduje określenie jednej miesięcznie opłacanej stawki za usługę, dzięki której, Firma nie narusza własnej zdolności kredytowej. Środki finansowe, jakimi gospodaruje Firma, mogą być przeznaczone na inwestycje w główne gałęzie działalności, stwarzając możliwość, osiągnięcia dodatkowych zysków. W przypadku skorzystania z naszej oferty, przez okres wynajmu, koszty taboru utrzymywane są na stosunkowo niskim i stabilnym poziomie.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u