“Multikas”

Dodaj |

O nas

Firma Multikas działa na rynku blisko 15 lat na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i okolic. Główną działalnością firmy jest sprzedaż i serwisowanie urządzeń fiskalnych i wag sklepowych.

Naszym klientom dostarczamy sprzęt fiskalny, urządzenia peryferyjne jak czytniki kodów kreskowych, kolektory danych (inwentaryzatory), wagi handlowe i magazynowe, metkownice, sprawdzarki cen, materiały eksploatacyjne oraz komputery i rozwiązania sieci komputerowych.

Wdrażamy oprogramowanie wspomagające sprzedaż i gospodarkę magazynową dla sklepów detalicznych i hurtowni.

Od blisko 7 lat z powodzeniem wdrażamy specjalizowane oprogramowanie dla gastronomi dostarczając rozwiązania programowe i specjalistyczny sprzęt komputerowy dla tej branży: dotykowe stanowiska sprzedaży POS, stanowiska gospodarki magazynowej do zarządzania lokalami, bezprzewodowe systemy zamówień i zarządzania personelem. W tym zakresie ściśle współpracujemy z liderami branży rozwiązań gastronomicznych.

Nasza oferta sprzętu i oprogramowania dostosowana jest zarówno dla małych jednostanowiskowych instalacji jak i dużych, systemowych rozwiązań sprzedaży detalicznej i hurtowej. Produkty przez nas sprzedawane objęte są gwarancją jak i opieką serwisową. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, wyposażenie i przedewszystkim wieloletnie doświadczenie. Firma Multikas działa na rynku blisko 15 lat na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i okolic. Główną działalnością firmy jest sprzedaż i serwisowanie urządzeń fiskalnych i wag sklepowych. Naszym klientom dostarczamy sprzęt fiskalny, urządzenia peryferyjne jak czytniki kodów kreskowych, kolektory danych (inwentaryzatory), wagi handlowe i magazynowe, metkownice, sprawdzarki cen, materiały eksploatacyjne oraz komputery i rozwiązania sieci komputerowych.

Wdrażamy oprogramowanie wspomagające sprzedaż i gospodarkę magazynową dla sklepów detalicznych i hurtowni. Od blisko 7 lat z powodzeniem wdrażamy specjalizowane oprogramowanie dla gastronomi dostarczając rozwiązania programowe i specjalistyczny sprzęt komputerowy dla tej branży: dotykowe stanowiska sprzedaży POS, stanowiska gospodarki magazynowej do zarządzania lokalami, bezprzewodowe systemy zamówień i zarządzania personelem. W tym zakresie ściśle współpracujemy z liderami branży rozwiązań gastronomicznych. Nasza oferta sprzętu i oprogramowania dostosowana jest zarówno dla małych jednostanowiskowych instalacji jak i dużych, systemowych rozwiązań sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Produkty przez nas sprzedawane objęte są gwarancją jak i opieką serwisową. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, wyposażenie i przedewszystkim wieloletnie doświadczenie.

 

Oferta

kasy fiskalne

drukarki fiskalne

wagi handlowe proste, metkujące

programy magazynowe

systemy sprzedaży

systemy dla gastronomii

komputery

metkownice, czytniki kodów

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u