N.B.C. Polska Sp. z o.o.

Dodaj |

O NAS

NBC Elettronica urodził się w 1980 roku do pracy w branży elektronicznej wagi, aw miarę upływu czasu, gdy uzyska pozycję lidera w tym sektorze.

Dzisiaj, NBC Elettronica Group nadal utrzymywać swoje podziękowania przywódcze do ciągłych inwestycji w zaawansowane technologie i wykwalifikowany zarówno w zakresie planowania i produkcji czujników i instrumentów elektronicznych w stanie zaspokoić różne przemysłowych i metrologicznym aplikacji.

Jakość i wysoka precyzja: są to aspekty, które NBC Elettronica Group domaga się swoich produktów.

Konkretność i dwadzieścia pięć lat doświadczenia pozwoliły na NBC Elettronica Group, aby lepiej się, aby oferować swoim klientom coraz bardziej zaawansowanych produktów.

 

MISJA

 Co NBC Elettronica Grupa misja? Staje się punktem odniesienia w rynku krajowym i zagranicznym dla każdego, kto chce zwyczaj – made ​​analiza i kto szuka związku równowagę między jakością i ceną.

Z tego powodu, NBC Elettronica Grupa posiada zespół projektantów i instalatorów technicznych, którzy mogą sprostać każdemu potrzebę biegu lub konserwacji sprzętu oraz oferuje swoje techniczne organizacji i jej know – how dla rozwiązywania problemów aplikacji i co do realizacji niestandardowych – produktów.

 

Usługi

NBC Elettronica Group oprócz gotowych produktów, oferuje również następujące usługi:

Karty elektroniczne ustawienie przez tradycyjnej technologii (THT)

Karty elektroniczne ustawienie przez powierzchowne technologii (SMT)

Elektroniczny i testy funkcjonalne

Dedykowane procesów produkcyjnych: – Produkty gotowe montaż – zarządzanie i produkcja magazyn c / o Cliente

Usługi o wartości dodanej: – Aktualizuj Card i modyfikacje – Planowanie testów i realizacja – Electronic Design

Klienci są zawsze na bieżąco o pogłębianie stanu ich kolejności wewnątrz naszego procesu produkcyjnego i są w stanie pracować również w złożonych lub minimalne projektów dostaw bez żadnych kłopotów.

NBC Elettronica Group zainwestowała w bardzo dobrym stanie zaoferować produkt wysokiej jakości, poprzez kontrolę procesu od zakupu materiałów do gotowego dostawy produktu.

Z tego powodu, NBC Elettronica Group dostarczyła się z zasobami i foundamental Sprzet do najtrudniejszych do zadowolenia produkcjach.

Po lewej stronie można zobaczyć semplified system NBC Group procesu Elettronica produkcji.

 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u