“Nabuurs” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

W roku 1962 Jacques Nabuurs stworzył podwaliny pod dzisiejszą firmę Nabuurs rozwożąc żywy drób swoją pierwszą ciężarówką. Z biegiem czasu rozwinięto usługi transportowe o inne formy transportu. Najważniejszą jednak decyzją dla firmy było wyspecjalizowanie się w świadczeniu usług logistycznych. W ten sposób firma Nabuurs rozrosła się do dzisiejszego przedsiębiorstwa, będącego nowoczesną firmą rodzinną, która jest liderem na rynku logistycznym i posiada filie w Holandii, Belgii i Niemczech. Naszymi klientami są firmy oferujące Fast Moving Consumer Goods (głównie artykuły spożywcze).

 

Usługi Logistyczne

Rozwijamy koncepcje, dzięki którym zachodzi optymalizacja łańcucha logistycznego, a nasi klienci minimalizują koszty. Posiadamy wszystko co potrzebne: chęci, know-how, doświadczenie i środki, dzięki którym możemy w krótkim czasie zainwestować w partnerstwa. Świadomie zdecydowaliśmy się funkcjonować jako partner strategiczny. W tym celu zagłębiamy się w struktury firm, dla których pracujemy, i proponujemy rozwiązania służące optymalizacji rezultatów pracy Państwa firmy. Jesteśmy w stanie na podstawie kalkulacji przedstawić na jakie oszczędności mogą Państwo liczyć współpracując z nami!

Nabuurs składa się z następujących przedsiębiorstw: Nabuurs Transport, Nabuurs Logistiek, Nabuurs Truckservice, Freight Frame oraz spółki holdingowej Nabuurs Groep. Ten podział na filie został przeprowadzony z myślą o naszych klientach, którym chcemy służyć w sposób możliwie jak najbardziej wydajny.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u