“Naftan” Sp. z o.o.

Dodaj |

  • O Nas
  • Oferta

Firma Naftan Sp. z o. o. powstała w czerwcu 2002 r. Podstawowa działalność firmy opiera się na przetwórstwie i sprzedaży parafin oraz jej pochodnych. Parafina oferowana przez Naftan, charakteryzuje się wysoką jakością i jest wykorzystywana do produkcji świec, zniczy oraz w innych gałęziach przemysłu takich jak drzewny, chemiczny, kosmetyczny czy farmaceutyczny.

W naszej ofercie, oprócz szerokiej gamy parafin znajduje się także olej napędowy oraz antyzbrylacz do nawozów prostych i wieloskładnikowych. Olej   napędowy   dystrybuujemy z Bazy  Paliw w Narewce co gwarantuje wysoką jakość oraz zgodność z obowiązującymi normami.

Naftan Sp. z o. o. posiada własną bazę przeładunkową na granicy wschodniej (miejscowość Planta) zajmującą się przeładunkiem ciekłych mediów wymagających podgrzania. Oferujemy przeładunek w relacji wagon-wagon oraz wagon-autocysterna. Bezpośrednia lokalizacja bazy przy „szerokim” torze eliminuje konieczność przestawiania osi. Rozwiązanie takie pozwala na znaczną oszczędność czasu i kosztów. Dysponujemy własnym transportem specjalistycznym do przewozu parafin w postaci stałej oraz ciekłej, a także oleju napędowego.

Celem  nadrzędnym firmy jest  dążenie  do  spełniania  rosnących wymagań  klientów przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej efektywności. Mamy świadomość, iż zadowolenie klienta jest warunkiem istnienia i rozwoju firmy o co dba nasz doświadczony zespół.

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u