Nauka Jazdy Jarosław Bubnowicz

Dodaj |

O FIRMIE

O firmie Nauka jazdy Jarosław Bubnowicz

Firma NAUKA JAZDY BUBNOWICZ prowadzi kursy na prawo jazdy kat.B już od 1991 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również możliwość odbywania kursu na pojeździe z AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW. Zapraszamy na kursy także OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE – posiadamy odpowiednio przystosowany pojazd.

W naszym Ośrodku praktyczna nauka jazdy odbywa się pojazdami identycznymi z tymi na jakich odbywa się EGZAMIN PAŃSTWOWY w Ośrodku Egzaminowania w Koszalinie (PEUGEOT 207).

Osoby odbywające kurs pojazdem z AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW oraz OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE – EGZAMIN PAŃSTWOWY PRAKTYCZNY BĘDĄ ODBYWAŁY NA TYM SAMYM POJEŹDZIE – NA KTÓRYM SIĘ UCZYŁY NA KURSIE – udostępniamy ten pojazd na egzamin do Ośrodka Egzaminowania.

 

 

GODZINY OTWARCIA BIURA

Biuro czynne: wtorki, czwartki, soboty

w godzinach:

od 16.30 do 19.30

 

OFERTA

Nasza oferta to kursy na prawo jazdy kategorii B – kategorii od której musi zacząć każdy, który marzy o prowadzeniu jakichkolwiek pojazdów po drogach publicznych.

Do naszej firmy trafiają Kandydaci na kierowców w różnym wieku – często BARDZO MŁODZI – ich rodziny oraz oni sami liczą na to, że nie tylko solidnie przygotujemy ich do egzaminu państwowego, ale również nauczymy ich prawidłowej i bezpiecznej jazdy – zdajemy sobie sprawę z wielkiej ODPOWIEDZIALNOŚCI, jaka w związku z tym na nas ciąży – bo od tego jak my ich wyszkolimy – zależeć będzie nie tylko ich bezpieczeństwo.

 

Nasze motto brzmi:

“DOBRA SZKOŁA – TO BEZPIECZEŃSTWO”

Jako jedna z nielicznych szkół prowadzimy kursy dla OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH: teoretyczne oraz praktyczne. Uczestnicy kursu na automatycznej skrzyni biegów oraz osoby niepełnosprawne odbywają egzamin tym samym pojazdem, którym uczyli się jeździć.

 

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Szkoła Nauka Jazdy Bubnowicz istnieje na rynku od 1991 roku. Jesteśmy jedyną szkołą jazdy w Koszalinie i jedną z nielicznych w Polsce, która oferuje kursy na prawo jazdy w kategorii B zarówno na pojazdach z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów, a także kursy dla osób niepełnosprawnych.

Nauka odbywa się na samochodach jakie obowiązują w Ośrodku Egzaminowania. Dodatkowo osoby niepełnosprawne zdają egzamin na samochodach, na których uczyły się jeździć.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są przy użyciu najnowocześniejszych programów multimedialnych.

Kadra instruktorska składa się z doświadczonych i wytrawnych fachowców o wysokiej kulturze osobistej i olbrzymiej wiedzy. Dla nas największe znaczenie ma bezpieczeństwo, które podczas nauki teoretycznej i praktycznej stale akcentujemy.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u