“Nepo” Pracownia Zasłon i Firan

Dodaj |

O nas

Pracownia zasłon i firan NEPO s.c. została założona w 1980 roku jako dwuosobowa firma rodzinna. Obecnie pracuje dla nas 20 osób. Posiadamy ekipę montującą karnisze, a także ekipę upinającą nasze wyroby – zasłony i firany, w ich miejscu przeznaczenia.

Od ponad 10 lat ściśle współpracujemy z pracownią “Twoje Meble Inaczej” szyjącą piękne narzuty oraz poduszki. Współpracujemy również z kilkoma firmami zajmującymi się kompletacją wyposażenia hoteli.

Począwszy od 1993 roku bierzemy udział w corocznych Międzynarodowych Targach

Producentów na Rzecz Hoteli “Trend Hotel”, gdzie pięciokrotnie zdobyliśmy wyróżnienie za najlepszą aranżację stoiska wystawowego. W roku 1993 zostaliśmy uhonorowani Srebrną Gwiazdą przyznawaną przez “Interprom”.

Wiele lat współpracujemy z firmami zajmującymi się sprowadzaniem tkanin dekoracyjnych z różnych krajów Europy i Ameryki Północnej. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę tkanin z atestem o trudnopalności, a także tkanin zaciemniających.

 

Referencje

Pracownia zasłon i firan NEPO wykonała szereg prac w hotelach na terenie Warszawy (m. in. Bristol, Grand, Marriot, Rialto, Sobieski, Victoria), jak również na terenie kraju (m. in. Hanza w Gdańsku, Novotel we Wrocławiu, Świętokrzyski w Kielcach, Elektor w Krakowie, Bryza w Juracie).

Od kilku lat dysponujemy specjalną linią hotelową – jest to filia szyjąca wyłącznie dla hoteli, obsługująca duże zamówienia.

Wykonaliśmy również zamówienia publiczne na zlecenie m.in.:

– Kancelarii Prezydenta RP w Pałacu Przezydenckim

– Urzędu Rady Ministrów

– Ministerstwa Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa

Ponadto świadczyliśmy usługi w obiektach zabytkowych m.in.:

– Pałac w Lesznie (oddział BGŻ)

– Pałac w Radziejowicach

– Pałac w Zaborówku

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u