“Next” Sp.j. D. i P. Lipscy

Dodaj |

O nas

Firma NEXT powstała w 1993 roku z siedzibą w Białymstoku przy ul. Marczukowskiej 6. W styczniu 2004 roku firma przeniosła swoją produkcję na ul Hurtową 11 w Białysmtoku.

Nowa siedziba spółki to dwie hale produkcyjne oraz budynek biurowy. Zmiana siedziby pozwoliła na zwiększenie produkcji oraz poszerzenie parku maszynowego.  Na czwarty kwartał 2009 roku planowane jest oddanie do użytku trzeciej hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalnym.

Od początku swojej działalności firma NEXT specjalizuje się w produkcji oraz montażu świetlików dachowych a od 1996 roku jest autoryzowanym dystrubutorem  klap dymowych firmy REWA Sp. z o.o.

W 2001 roku firma NEXT podpisała umowę, na mocy której jest składem regionalnym systemów rynnowych firmy GALECO Sp. z o.o.

Firma NEXT zajmuje się również handlem hurtowym i detalicznym profilami aluminiowymi do poliwęglanu, poliwęglanem komorowym, plexi oraz wieloma innymi tworzywami sztucznymi.

Dysponując wykwalifikowaną kadrą oraz zapleczem technicznym gwarantujemy naszym klientom profesjonalną obsługę począwszy od etapu projektowania do wykonania dokumentacji powykonawczej.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u