Nik-Mil

Dodaj |

O Firmie

Nik-Mil to firma, która prowadzi działalność jako skład opału. Sprzedaż wysokiej jakości ekogroszku, węgla czy brykietu nie jest jednak jedyną pozycją w ofercie firmy. Nik-Mil zajmuje się również sprzedażą materiałów sypkich, kamieni ozdobnych oraz stali budowlanej.

Misją firmy jest świadczenie najbardziej profesjonalnych usług w branży. Osiągane jest to przed sprzedaż produktów znanych i cenionych producentów.

Klient decydując się na skorzystanie z usług firmy Nik-Mil może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz wysoką jakość obsługi.

 

Oferta

Oferta sprzedażowa Nik-Mil dzieli się na 4 kategorie. Pierwszą z nich jest skład opału. Firma w swojej ofercie posiada wysokiej jakości ekogroszek, brykiet oraz węgiel.

Drugą kategorią w ofercie sprzedażowej są materiały sypkie, czyli piasek, żwir, podsypka pod kostkę oraz mieszanki bazaltowe i granitowe.

Kolejną pozycją w ofercie są kamienie ozdobne. Firma Nik-Mil sprzedaje wysokiej jakości kamienie wapienne, rzeczne, gneisowe, pastelowe, grysowe, łukowe oraz wiele innych.

Ostatnim segmentem sprzedaży jest stal budowlana, czyli pręty, profile i siatki zbrojeniowe.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u