Nomar

Dodaj |

O NAS

Osiemnaście lat temu stworzyliśmy małą drukarnie specjalizująca się w sitodruku. Przez lata systematycznie zdobywaliśmy coraz to nowe obszary działalności. Klienci docenili nasz wysiłek zlecając coraz trudniejsze zadania. Każdemu z nich podołaliśmy i nasze prace podziwiało i ciągle podziwia tysiące ludzi.

Dziś już jesteśmy pełnoletnią drukarnią, realizującą szeroki zakres usług. Od produkcji tatuaży poprzez kalkomanie, na reklamie wizualnej kończąc. Nowoczesny sprzęt i doświadczeni pracownicy pozwalają profesjonalnie i kompleksowo wykonać każde zlecenie.

Działalność Nomaru jest oparta o druk metodą cyfrową offsetu i sitodruku. Staramy się rozwijać i angażujemy swoje siły w nowe segmenty z dziedziny reklamy: tatuaże zmywalne, reklama wizualna tj: litery przestrzenne, bilbordy, kasetony.

Z naszych wyrobów jesteśmy znani w kraju oraz poza jego granicami; Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Białoruś, Niemcy, Francja, Jugosławia, Bułgaria, Włochy, Szwecja i USA. Rozpoznawalni jesteśmy przede wszystkim za sprawą produkcji kalkomanii na szkło i porcelanę

Stała oferta Nomaru obejmuje flagi firmowe, naklejki, balony, podkoszulki i gadżety reklamowe: kubki porcelanowe i szklane z nadrukiem, kalendarze. Od początku 2001 r. uruchomiliśmy linię uszlachetniania druku offsetowego poprzez lakierowanie i brokatowanie UV oraz poszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję tatuaży zmywalnych.

Długi czas działalności w branży pozwala nam podejmować się najtrudniejszych zleceń. Sprostamy najwyższym wymaganiom jakościowym. Drukowaliśmy dla wielkich korporacji, jak i dla małych firm. Wszystko co mamy osiągnęliśmy ciężką pracą i zaangażowaniem.

Pracowaliśmy z uznanymi markami, pozwól nam zrealizować Twoje zlecenie.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u