Nord Gaz s.c.

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • OFERTA

Firma Nord Gaz Gazy Techniczne powstała w 1997r od początku swojej działalności starając się zaoferować pełny zakres produktów i usług związanych z szeroko pojętym zastosowaniem gazów technicznych.Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną gazów technicznych, spożywczych oraz czynników chłodniczych. W swojej ofercie mamy również szeroki zakres sprzętu spawalniczego i odzieży ochronnej, materiałów ściernych oraz artykuły z zakresu BHP.

Firma nasza stara się podejmować najtrudniejsze wyzwania i zamówienia, tak aby w pełni wypełnić życzenia swoich klientów. W czasie naszej działalności współpracowaliśmy z wieloma największymi odbiorcami, gdzie gazy techniczne znajdują zastosowanie niemal w każdej dziedzinie przemysłu. Stosowane są w przemyśle metalurgicznym i obróbce cieplnej, w przemyśle chemicznym i energetyce, w przemyśle spożywczym, do produkcji szkła i w elektronice, w przetwórstwie tworzyw sztucznych i obróbce gumy. Są nieocenione w medycynie i pracach badawczych.

Współpracując z naszymi kluczowymi odbiorcami stosujemy wyjątkowe zasady współpracy starając się odpowiedzieć na wymagania naszych klientów. Zapraszamy Państwa bezpośrednio do naszego sklepu, proponujemy również złożenie zamówienia przez telefon, a od teraz zachęcamy do składania zamówień drogą internetową w specjalnie przygotowanym formularzu zamówień. Wszystkie zamówienia realizujemy z opcją dostawy naszym transportem pod wskazany przez Państwa adres, o ustalonej porze. Służymy doradztwem i fachową pomocą w przypadku problemów z doborem materiałów.

   

Posiadamy w ciągłej sprzedaży hurtowej i detalicznej bogatą ofertę gazów technicznych, gazów analizowanych, gazów spożywczych i czynników chłodniczych.

Gazy techniczne:

Acetylen, argon, azot, dwutlenek węgla, hel, tlen, powietrze, wodór, mieszanki gazów, propan butan oraz propan.

Gazy analizowane:

Acetylen, argon, azot, hel, tlen, dwutlenek węgla, powietrze

Gazy spożywcze:

Dwutlenek węgla, azot, mieszanki

Czynniki chłodnicze:

Freon

Naszą główną działalność tj. sprzedaż i dystrybucję gazów technicznych wzbogacamy szeroką ofertą sprzętu spawalniczego, artykułów BHP, odzieży ochronnej oraz materiałów ściernych.

Transport na terenie Warszawy – gratis.

Przy jednorazowym zakupie powyżej 1500zł udzielamy 10% rabatu.

   


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u