Nord Plus S.C. Dariusz Szekalski

Dodaj |

O FIRMIE

Firma NORD PLUS powstała w 1997 roku. Naszą ścisłą specjalizacją jest wdrażanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla handlu detalicznego. Dzięki strategicznej współpracy z najlepszymi producentami urządzeń fiskalnych oraz oprogramowania, a także wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w trakcie realizacji kilkuset wdrożeń w sieciach handlowych na terenie całego kraju NORD PLUS oferuje Państwu kompleksowe, profesjonalne usługi.

Ideą firmy jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań przeznaczonych głównie dla sektora handlu detalicznego. Koncentrujemy się na profesjonalnej obsłudze klienta, zapewnieniu usług doradczych i integracyjnych jako spójnego pakietu, dzięki czemu nasi klienci mogą w pełni korzystać z możliwości oferowanych systemów informatycznych. Gwarantujemy kompleksową obsługę wdrożonych rozwiązań oraz ich dopasowywanie do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb klienta.

Nasze działania cechuje doskonałe rozpoznanie rynku handlu detalicznego. Lata doświadczeń z różnymi modelami sieci, zarówno właścicielskimi jak i franczyzowymi, sprawiły, że dzisiaj możemy bez obaw rozmawiać z każdym najbardziej wymagającym klientem sieciowym. Korzystając z długo zdobywanej wiedzy nie zapominamy o konieczności zachowania indywidualnych relacji z każdym partnerem.

Swoim kontrahentom zapewniamy:

– dostawę oprogramowania firmy KC Kucharscy – systemy sprzedaży detalicznej,

– wdrożenie systemów, szkolenia,

– pomoc przy doborze urządzeń w zależności od warunków, w jakich mają pracować,

– przeszkolenie personelu mającego obsługiwać urządzenia,

– serwis pogwarancyjny,

– dostawy do klienta materiałów eksploatacyjnych,

– duże doświadczenie.

 

OFERTA

NASZA OFERTA – kliknij

   
   
   
   
   

 

 

GALERIA

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u