NOVA VERTA POLSKA

Dodaj |

O nas

P.W.P.H-U. „TAW” sp. z o.o. – produkcyjne, usługowe i handlowe powstałe w 1988r.Od 1991r. „TAW” sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce zakładów NOVA VERTA INTERNATIONAL SPA. – producenta wszelkiego rodzaju kabin wyposażenia lakierni z zastosowaniem farb i lakierów rozcieńczalnych (mokrych), oraz kabin/stref przygotowania i obróbki powierzchni lakierniczych i innych.

Zakłady NOVA VERTA INTERNATIONAL SPA. należą do światowej czołówki projektantów i producentów wszelkiego typu kabin, produkują największy asortyment kabin według typoszeregów wymiarowych o nieograniczonych możliwościach doposażenia i zastosowania na najwyższym poziomie technicznym. W szerokim zakresie produkowane są kabiny nietypowe, specjalistyczne i przemysłowe wg indywidualnych wymogów użytkowników / inwestorów.

NOVA VERTA reprezentowana jest w większości krajów świata przez wyspecjalizowane firmy i znakomity personel techniczny. Międzynarodowy sukces NOVA VERTA to sukcesy naszych klientów na całym świecie – w dążeniu do wprowadzania nowych technologii i najnowszych osiągnięć technicznych, w udoskonalaniu warunków pracy i w uzyskiwaniu najwyższej jakości, ochronie środowiska naturalnego i stosowania rozwiązań energooszczędnych.

Sukces budowany jest wytrwałą pracą w oparciu o doskonałe projekty techniczne, znakomite wzornictwo przemysłowe, stosowanie najnowszych technologii produkcji, najwyższy poziom jakości, doświadczone grup montażowych, specjalistyczny serwis i wieloletnie doświadczenie praktyczne zebrane w większości krajów świata.

 

Oferta

Aby zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na strony www :

Kabiny małogabarytowe

Kabiny wielkogabarytowe

Kabiny specjalne

Strefy przygotowawcze

Mieszalniki farb

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Certyfikaty

Przedstawiamy Państwu wybrane listy rekomendacyjne od zakładów zaopatrzonych w produkty Nova Verta oraz część certyfikatów wydanych przez urzędy Państwowe świadczące o jakości wykonania oraz standardach wg. przyjętych norm europejskich.

Zapraszamy na naszą stronę :

REKOMENDACJE

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u