Nowakowski & Szymański Sp. z o.o.

Dodaj |

FIRMA

Początki firmy miały miejsce w Krakowie w 1988 roku, kiedy to zaczęliśmy stawiać swoje pierwsze kroki w branży oponiarskiej. Powstanie jednego, niewielkiego wówczas, serwisu trudno z dzisiejszej perspektywy uznać za sukces, ale wymalowane na biało ściany i kącik dla klienta był pewną nowością i niemal sensacją. Niewątpliwie w analogiczny sposób rodziło się wiele obecnie znanych i cenionych firm. Wraz ze zmianami, jakie zachodziły w gospodarce całego kraju również i my stopniowo rozwijaliśmy się. W początku lat 90-tych rosnąca firma usługowa zaczęła wprowadzać do swej oferty handel oponami i nawiązała trwającą do dziś współpracę z największymi międzynarodowymi koncernami oponiarskimi.

Ambicją właścicieli od zawsze było pozyskiwanie z każdym rokiem nowych klientów i oferowanie im coraz większego asortymentu towarów i usług. Chcieliśmy tak rozwijać firmę, aby budować jej pozycję na lata, a nasza marka była rozpoznawalna w Krakowie jako solidna i fachowa firma. Dlatego nazwaliśmy spółkę od naszych nazwisk, NOWAKOWSKI&SZYMAŃSKI jak gdyby osobiście zapraszając klientów do korzystanie z naszych usług. Tak też powstało motto spółki : „Nam możesz zaufać”.

Ostatnie dziesięć lat to okres budowania pozycji firmy w oparciu o te same biznesowe wartości które zostały przyjęte z końcem lat osiemdziesiątych. Nowe serwisy i wejście w europejską sieć niezależnych serwisów POINTS to naturalna konsekwencja tej filozofii.

Obecnie nasz cel związany jest chęcią zachowania ja najwyższej jakości obsługi klienta w naszych serwisach poprzez szeroką ofertę towarów i usług ale również poprzez przepływ informacji pomiędzy nami, a klientem na drodze elektronicznej. Możliwość zakupu opon w naszym sklepie internetowym, rezerwacja stanowisk wymiany opon i myjni to już sprawdzone pomysły. Wprowadzenie E- książki serwisowej i e- doradcy serwisu mechanicznego to kwestia najbliższa, a w zamierzeniach chcemy być najbardziej internetową firmą branży motoryzacyjnej.

W każdym dniu chcemy się rozwijać, zdobywając jeszcze większe zaufanie naszych klientów i pozyskiwać wciąż nowych.

 

OPONY

Aby zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy do naszego Sklepu www :

 

MECHANIKA

Nasz serwis ma charakter multimarkowy tzn. nieograniczamy się do obsługi tylko jednej czy dwóch marek. Naszymi klientami są właściciele zarówno popularnych Opli, Fiatów czy Fordów ale również takich marek jak Mercedes, Jaguar czy Porsche. Na pewno znajdziesz u nas fachową obsługę, bez względu na markę Twojego samochodu. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy, dwóch doradców serwisowych, sześciu doświadczonych mechaników w tym elektronika samochodowego.Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo na drodze oraz poczucie dobrze wykonanej usługi, w naszych serwisach używamy jedynie maszyn najwyższej jakości ze wszelkimi niezbędnymi atestami. Serwis prowadzi obsługę bieżąca, a także naprawy samochodów osobowych,van, 4×4 jak i NOWOŚĆ !! samochodów dostawczych.

Serwis prowadzi obsługę bieżąca, a także naprawy samochodów osobowych,van, 4×4 jak i samochodów dostawczych. Od tego roku serwis wprowadza tzw. e-książkę serwisową dzięki której nasi klient on-line będą mogli śledzić historię obsługi i napraw swojego samochodu. Na dzień dzisiejszy nie prowadzimy napraw blacharsko-lakierniczych

Obecnie firma posiada :

– 8 stanowisk serwisu oponiarskiego, wymiana opon w samochodach osobowych i dostawczych

– 8 stanowisk serwisu mechanicznego

– 3 stanowiska serwisu opon ciężarowych (Oddział na ulicy Bociana 18)

– 3 stanowiska ręcznych myjni samochodowych (oddział na ulicy Kosynierów 9)

– Serwis mobilny obsługujący samochody ciężarowe

 

MYJNIA

REZERWUJ STANOWISKO MYJNI

Myjnia znajduje się przy ulicy Kosynierów 9

Zakres wykonywanych usług:

– mycie zewnętrzne samochodu

– mycie zewnętrzne samochodu + wosk w płynie

– mycie zewnętrzne samochodu + wosk ręczny

– sprzątanie wnętrza

– mycie silnika

– czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej

– pranie tapicerki

 

KONTAKT

   Serwis Bonarka

ul. Kamieńskiego 11; Kraków

Pn. – Nd.. : 9.00 – 21.00

tel. (12) 298 66 75

  Serwis Bociana

ul. Bociana 18 Kraków

Pn. – Pt. : 8.00 – 19.00

Sb. : 8.00 – 14.00

tel. (12) 420 47 67

  Serwis Kosynierów

ul. Kosynierów 9; Kraków

Pn. – Pt. : 8.00 – 18.00

Sb. : 8.00 – 14.00

tel. (12) 411 48 17

  Serwis Mobilny

Dostępny całą dobę

zadzwoń : 662 113 366

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u