“Nowbud” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Firma NOWBUD to firma, której główną domeną działalności jest przede wszystkim budowa i sprzedaż mieszkań na własność.

Firma zajmuje się także produkcją betonu towarowego i prefabrykatów żelbetowych. Jest przy tym otwarta na wszystkich klientów, zapewniając im owocną współpracę podpartą fachową poradą i rzetelnym doradztwem.

Firma jest członkiem Wielkopolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej w Poznaniu.

 

Historia

Firma NOWBUD rozpoczęła swoją działalność 7 kwietnia 1977 roku, a w roku 2007 obchodziliśmy 30- lecie swego istnienia i działalności. Od 1996 roku siedziba firmy mieści w Psarach Małych przy wyjeździe do Poznania przy trasie 92 (stara trasa A2) i zajmuje teren o powierzchni 20.000 m2.

W roku 2006 wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Jednostka Certyfikująca TUV CERT TUV Rheinland InterCert Kft o nr rejestracyjnym 75 100 3066.

 

Działalność Deweloperska

Firma NOWBUD posiada duże doświadczenie w budowie mieszkań. Wychodząc na przeciw wymagającym potrzebom rynku firma zamierza rozszerzyć swoją działalność także o usługi developerskie na terenie następujących miast:

  • – Września – Firma Nowbud proponuje swoim klientom atrakcyjne lokale położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Gen. Kutrzeby, a już wkrótce także nowe osiedle mieszkaniowe na klika tysięcy osób.
    Firma jest generalnym wykonawcą wszystkich budynków mieszkalnych, a od 1999 sprzedała ok. 420 mieszkań, 30 lokali użytkowych i 76 garaży.
  • – Środa Wlkp. – Firma Nowbud wybudowała 80 mieszkań, 8 lokali użytkowych i 8 garaży. Aktualnie powstaje nowe osiedle w rejonie ulicy Topolskiej. Powyższe inwestycje realizuje nowopowstała spółka LOKUM której udziałowcem jest właściciel firmy NOWBUD. Realizacja nowego osiedla rozpocznie się w roku 2008.
  • – Firma NOWBUD – pod własną marką, sprzedała w Miłosławiu 39 mieszkań i 10 garaży, a w Kostrzynie Wlkp. 85 mieszkań i 10 garaży oraz kilka lokali użytkowych.

NOWBUD jest inwestorem i generalnym wykonawcą wszystkich inwestycji. W celu budowy i sprzedaży mieszkań w poszczególnych miastach zostały powołane spółki: LOKUM (Środa), DOMBUD (Września).

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u