Oko S.C Firma Optyczna

Dodaj |

O Firmie

Firma Optyczna OKO S.C. działa na polskim rynku od 1987 roku. Świadczymy usługi w zakresie optyki okularowej oraz sprzedaży okularów słonecznych. Nasze salony działają w Poznaniu, Trzciance, Wronkach oraz Czarnkowie. We wszystkich punktach do Państwa dyspozycji są gabinety okulistyczne wyposażone w najnowsze urządzenia komputerowe do badania wzroku. Współpracujemy z lekarzami okulistami posiadającymi II stopień specjalisty oraz długi staż w zawodzie. Usługi w dziedzinie optyki okularowej i refrakcji świadczą dyplomowani optometryści. Większość z nich posiada tytuł mistrzowski w zawodzie “Optyk okularowy”. Okulary wykonywane są na automatach szlifierskich najnowszej generacji firmy Essilor, gwarantujących wysoką jakość wykonywanych prac. W naszych salonach znajdą Państwo szeroki wybór oprawek, szkieł okularowych i soczewek.

 

Oferta

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie badań okulistycznych oraz doboru najbardziej odpowiednich szkieł i oprawek.

Szkła okularowe dostosowywane są indywidualnie do każdego klienta i mogą być w zależności od wymagań pokryte dodatkowymi powłokami zwiększającymi bezpieczeństwo i komfort widzenia. Jeśli zdecydują się Państwo na soczewki kontaktowe nasi pracownicy pomogą w wyborze najbardziej odpowiadających indywidualnym potrzebom.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę najmodniejszych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych renomowanych firm.

 

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć naszych salonów:

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u