Olandia – Kraina Konferencji i Wypoczynku

Dodaj |

O Hotelu

OLANDIA daje Państwu gwarancję wyjątkowości. To XVIII wieczny, zrewitalizowany obiekt turystyczny, położony w miejscowości Prusim, nad jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, na skraju Puszczy Noteckiej.
Obiekt znajduje się zaledwie 70 km od Poznania oraz 120 km od granicy polsko – niemieckiej. W OLANDII mieści się 6 pięknych, klimatycznych sal konferencyjnych, z czego Sala Fryzyjska – największa – ma powierzchnię 330m2 oraz piękny widoki na jezioro przez szklaną kopulę. Salę tą można dodatkowo podzielić na 4 mniejsze.

OLANDIA dysponuje 201 miejscami noclegowymi w 60 pokojach Dworu, Spichlerza i Kamiennika.

Kamiennik – trzeci budynek hotelowy, oferuje 38 przepięknych, jasnych pokoi, które swoim wystrojem przyciągną wielu miłośników rustykalnych wnętrz.

Malowniczy Park z dostępem do jeziora stwarza nieograniczone możliwości do rozwoju wszelkich form artystycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Olandii! Będzie nam miło gościć Państwa w naszych olenderskich progach.


 

Atrakcje Olenderskie

Nordic Walking… Śladami Olendrów

Jako jedną z wielu form integracji członków zespołów proponujemy Państwu wyprawy z instruktorem Nordic Walking. Jako dodatkowy atut wyprawy możemy zaproponować Państwu opowieści o życiu Olendrów, ich tradycji i kulturze.

Strzelanie z łuku… i Ty możesz zostać Robin Hoodem…

Zdyscyplinowanie, samodzielność, opanowanie i zdolność koncentracji. Każdy z nas może nauczyć się tych wartości, a pomóc w tym może nauka strzelania z łuku.

Zabawa z wikliną

Proponujemy samodzielne wyplatanie koszyków pod okiem profesjonalnego Mistrza Plecionkarza. Daj sie ponieść fantazji i pleć jak chcesz.

 

Spotkania Indoor

Wieczory tematyczne… Lata ’20 prohibicja

Jeśli poszukujesz wieczornej atrakcji, która będzie trzymała uczestników w napięciu a jednocześnie pozwoli im doskonale się bawić w gronie współpracowników to właśnie jest idealna propozycja dla Twojej firmy!

Atrakcje hałaśliwe… Blaszany bębenek

W ostatnich czasach zwłaszcza na zachodzie Europy zauważono, że Djembe jest instrumentem tworzącym pewne niewidzialne, ale silne więzi między wspólnie grającymi osobami. Dlatego wiele firm zajmujących się szkoleniami pracowników zaczęło wykorzystywać Djembe w szkoleniach o różnym charakterze.

Wieczory tematyczne… Hawaje

Może to właśnie podczas Waszej imprezy integracyjnej uczestnicy po raz pierwszy wspólnie obejrzą pokaz tańca hula lub poczują egzotyczną atmosferę bez konieczności męczącej podróży?

 

Spotkania Outdoor

Integracja firmowa… Plenerowo

Team-building w plenerze to najlepszy sposób na budowanie dobrych relacji w Państwa firmie. Nasze gry i zabawy integracyjne sprawią, że poprawi się atmosfera i wzrośnie wydajność w każdym zespole.

Integracja firmowa… Aktywnie

Daj się ponieść atmosferze sportowej rywalizacji! Możemy zaproponować Ci zarówno klasyczne dyscypliny takie jak piłkarzyki jak i nowości, np. zorbing.

Integracja firmowa… Rodzinnie

Pozwól nam udowodnić, że dzień w gronie rodzinnym może być jedną z najtrwalszych form zbudowania więzi między pracownikami, klientami czy znajomymi.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u