“Omikron” Sp. z o.o.

Dodaj |

FIRMA

Firma Omikron sp. z o.o. istnieje od ponad 15 lat. Od 9 lat działa na polu ochrony środowiska. Zajmujemy się unieszkodliwianiem odpadów chemicznych oraz farmaceutycznych. Naszą specjalnością jest unieszkodliwianie i wykorzystanie odpadowych rozpuszczalników (odzysk przez destylację ). Posiadamy zezwolenie Wojewody Pomorskiego  – dotyczące zezwolenia na transport, zagospodarowanie i przekazywanie do docelowego odbiorcy odpadów niebezpiecznych. Naszym celem jest przede wszystkim znajdowanie wykorzystania dla przeterminowanych środków chemicznych oraz pozostałych odpadów.

Przykładem może być produkcja płynu do spryskiwaczy samochodowych na bazie odzyskanego w wyniku destylacji alkoholu izopropylowego. Przyjmujemy odpady chemiczne w opakowaniach z wyraźnym oznaczeniem zawartości, jak również odczynniki nieoznaczone. Odczynniki chemiczne, które nie mogą być zagospodarowane są niszczone w sposób nie powodujący pogorszenia stanu środowiska.

Współpracujemy z Politechniką Gdańską oraz Uniwersytetem Gdańskim w zakresie opracowywania nowych technologii utylizacji odpadów przemysłowych. Współpracujemy również z jednostkami Straży Pożarnej w przypadkach likwidacji szczególnych zagrożeń ekologicznych .

 

OFERTA

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:

– destylacja rozpuszczalników

– unieszkodliwianie farmaceutyków

– unieszkodliwianie środków ochrony roślin

– unieszkodliwianie odpadów przemysłowych

– unieszkodliwianie przeterminowanych odczynników chemicznych

 Procedura przyjmowania odpadów:

– przesłanie danych o odpadach

– wykonanie kosztorysu

– ustalenie terminu odbioru

– odbiór odpadów w dogodnym dla obu stron terminie

Zapewniamy transport odpadów niebezpiecznych.

Koszt przyjmowania odpadów uzależniony jest od rodzaju chemikaliów i ich ilości. Wycena kosztów unieszkodliwienia jest opracowywana indywidualnie dla każdego klienta.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u