OPTYK TERENSKI

Dodaj |

O firmie

Optyk Terenski ma trzy oddziały:

OPTYK TERENSKI – ul. Głogowska 87, 60-264 Poznań tel: 61 6613 213,
OPTYK TERENSKI – ul Graniczna 63, 62-020 Swarzędz tel: 61 8175 615,
OPTYK TERENSKI – ul. Orląt 15, 61-348 Poznań tel: 61 8870 028.

OPTYK TERENSKI obecny jest na poznańskim rynku już od ponad piętnastu lat. jesteśmy firmą, która założyła sobie dwa podstawowe cele: rzetelność i zadowolenie klienta. Lubimy nowości i zawsze je promujemy, bo to gwarantuje najnowszą technologię produkcyjną czyli produkty najlepsze. Dysponujemy komputerowym sprzętem wspomagającym dobór opraw i soczewek progresywnych oraz najwyższej klasy automatem do montażu soczewek okularowych. Prowadzimy działalność w zakresie: badania wzroku, doradztwa i sprzedaży soczewek i opraw okularowych. Posiadamy Międzynarodowe Świadectwo Jakości Essilor – Specjalista Varilux oraz Hoya-Expert Hoyalux, przyznany nielicznym firmom w Polsce, za wysokie standardy świadczonych usług oraz profesjonalizm w doborze soczewek progresywnych.

 

Oferta

Bezpłatne badanie wzroku prowadzone przez najlepszych specjalistów, odbywające się na nowoczesnym sprzęcie. Badanie odbywa się na autorefraktometrze, a następnie na foropterze ( czyli nowszej kasecie okulistycznej) żeby ustalić dokładną wadę wzroku pacjenta. Zapraszamy.

Jesteśmy firmą, która współpracuje z jedną z najlepszych firm soczewek okularowych na całym świecie. Oferujemy soczewki progresywne firmy Essilor, które są dostępne u nas w bardzo przystępnych cenach dla klienta. Dlatego też u nas zrobisz okulary progresywne, które będą posiadać światowej marki soczewki.
Dane:

Gwarancja: Gwarancja adaptacji, czyli przyzwyczajenia się do soczewek progresywnych. W przypadku nie przyzwyczajenia gwarantujemy wymianę na inne okulary, lub zwrot gotówki.
Producent: Essilor

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u