Ośrodek Nauki Języków Obcych Akcent

Dodaj |

O nas

Ośrodek Nauki Języków Obcych AKCENT działa na rynku konińskim od 1998 roku.

Od początku istnienia naszej szkoły towarzyszy nam dbałość o zadowolenie naszych klientów oraz jak najwyższą jakość kursów językowych. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, zapewniamy wysoki standard dydaktyczny zajęć.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, kursy języka angielskiego dla dorosłych oraz kursy języka niemieckiego prowadzone metodą bezpośrednią.

Oferujemy również kursy specjalistyczne typu „Let’s talk business”, angielski w podróży ( 4 m-c kursy tematyczne), niemiecki w podróży oraz niemiecki w pracy, kursy przygotowujące do matury, do egzaminów gimnazjalnych, egzaminów: FCE, CAE, CPE, IELTS.

Oferujemy zajęcia w małych grupach, indywidualne oraz kursy angielskiego i niemieckiego dla firm.

W trosce o lepsze efekty nauczania poszerzyliśmy naszą ofertę o dostęp do platformy internetowej, która wspomaga tradycyjne procesy nauczania za pomocą technik komputerowych (nauka angielskiego online).

Kursy języka angielskiego i niemieckiego prowadzone są również metodą bezpośrednią, opartą na elementach metody Callana, zmuszającą słuchacza do natychmiastowej reakcji językowej w sytuacjach zbliżonych do życia codziennego. Prowadzimy kursy zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym, uzupełniając program podręcznika dodatkowymi materiałami ze słownictwa, słuchania itd.

 

Oferta

Oferujemy kursy języków obcych zarówno grupowe jak i indywidualne, kursy dla firm z Konina i okolic, dla dzieci oraz dla młodzieży i dorosłych.

Większość naszych klientów zainteresowana jest językiem angielskim i niemieckim, ale oferujemy też naukę mniej popularnych dziś języków:

– rosyjskiego,

– hiszpańskiego

– francuskiego.

Po informacje na temat nauki innych języków obcych w szkole Akcent w Koninie prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u