P.F.O “Vetos-Farma” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Okoniewscy „VETOS-FARMA” Sp. z o.o. ma siedzibę w Bielawie. Powstało w 1990 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji, konfekcjonowaniu i sprzedaży niesterylnych leczniczych preparatów weterynaryjnych w postaci płynów, proszków past, dodatków paszowych oraz weterynaryjnych preparatów pielęgnacyjnych i preparatów witaminowo-odżywczych.

Ponadto proponujemy Państwu preparaty dezynfekcyjne, środki odrobaczające, instrumenty medyczne tj.: tace i kompresory do badania mięsa oraz książeczki zdrowia psa, kota i konia oraz druki recept.

Firma posiada 16 zastrzeżeń znaków towarowych i patent.

Większość produktów leczniczych wytwarzanych w Przedsiębiorstwie należy do grupy antybiotyków (tetracykliny, aminoglikozydy, fluorochinolony, betalaktamy), produktów o działaniu przeciwrobaczym oraz kilka innych chemioterapeutyków o różnym działaniu. Wszystkie produkty lecznicze posiadają pozwolenie Ministra Zdrowia/Ministra Rolnictwa.

Politykę jakości przyjmuje się jako nadrzędną w naszej działalności, co wynika z faktu, że o pozycji naszego przedsiębiorstwa na rynku stanowi jakość jego produktów. Aby to osiągnąć systematycznie wprowadza się zasady Dobrej Praktyki Wytwarzania GMP (Good Manufacturing Practice), niezbędne do zapewnienia jakości naszym lekom.

Przyjmując jakość naszych leków i preparatów jako priorytet, jednocześnie deklarujemy pełną odpowiedzialność za wyrób, ze wszystkimi konsekwencjami wynikającymi z tego zobowiązania. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były jak najwyższej jakości.

Priorytetem w podjętej przez nas działalności jest dążenie do pełnej satysfakcji naszych Klientów.

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego !

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u