H.P.U. “Amiko”

Dodaj |

Firma

Firma powstała w 1990 roku. Świadczymy usługi w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej oraz aluminiowej. Współpracujemy z firmą „PETECKI”, krajowym potentatem w produkcji okien. Oferujemy sprzedaż żaluzji, rolet, moskitier, a także parapetów. Mamy klientów indywidualnych, ale też zakłady przemysłowe, placówki oświaty, kultury, służby zdrowia, instytucje państwowe i samorządowe. W naszej rodzinnej firmie dokładamy starań, aby klienci obsługiwani byli fachowo, rzetelnie i kulturalnie. Terenem naszego działania jest powiat żyrardowski oraz południwo-zachodnia część województwa mazowieckiego. W ciągu ponad 20-letniej działalności firma znalazła trwałe miejsce na mapie gospodarczej Żyrardowa.

Okna

Okna znajdujące się w naszej ofercie pochodzą z firmy PETECKI. Produkowane są na bazie profili REHAU, VEKA i BRÜGMANN, co gwarantuje trwałość użytkowania i wysoką jakość wyrobów oraz przyczynia się do wyraźnego obniżenia kosztów ogrzewania. Doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań sprawiają, że nasze okna są wiodącym produktem na rynku stolarki okiennej.

Dzięki czterem liniom okien: CITY, IMPRESSIVE, EXCELLENT i FUTURE możemy zaoferować Państwu najszerszą gamę produktów spełniających wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Różnorodność profili i możliwość stosowania różnych pakietów szybowych pozwala dopasować okna do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Ponad 40 kolorów oklein w połączeniu z szeroka paletą profili daje możliwość wkomponowania, oferowanych przez naszą firmę okien, w niemal każdą elewację, stanowiąc idealne jej dopełnienie

Drzwi

W naszym salonie znajdą Państwo szeroka ofertę drzwi drewnianych, stalowych, aluminiowych i PCV. Jest ona dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Największym powodzeniem cieszą się drzwi drewniane do domków jednorodzinnych i stalowe do budynków wielorodzinnych. Ich bogata gama wzorów i kolorów pozwala na dopasowanie drzwi do niemal każdego pomieszczenia, a jakość i estetyka wykonania zaspokaja oczekiwania zdecydowanej większości klientów.

Nasza firma współpracuje z najlepszymi na rynku producentami drzwi. Są to: WIATRAK i CIOSMAK (drzwi drewniane), GERDA (drzwi stalowe), PETECKI (drzwi ALU i PCV). Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym tych firm możemy zaoferować Państwu drzwi na niemal każdy wymiar, podążając za wytyczanymi przez architekturę kierunkami zmian w stolarce otworowej. Służymy doświadczeniem i pomocą przy doborze odpowiednich drzwi.

Dodatki

Osłony okienne

Rolety zewnętrzne zabezpieczają budynki, poprawiają ich komfort cieplny i akustyczny. Żaluzje fasadowe umożliwiają optymalne ustawienie stopnia przenikania światła. Moskitiery zabezpieczają przed insektami, małymi gryzoniami, pyłkami oraz liśćmi.

Parapety

Posiadamy bogatą gamę parapetów stalowych malowanych i okleinowanych oraz konglomeraty imitujące klinkier.

Osłony okienne

Elementem wzbogacającym okna są rolety, żaluzje i plisy. Jeśli chcesz, aby Twoje okna sprzyjały dobremu nastrojowi i intymności zaoferujemy Ci szeroki wachlarz rolet, żaluzji i plis w dowolnej gamie kolorów i wzorów, tak aby zaspokoić Twoje oczekiwania.

Parapety

Parapet najczęściej stosowanym wykończeniem okna. W naszej szerokiej ofercie podokienników znajdują się parapety wykonane z płyty MDF, konglomeratu, aglomarmuru, granitu i PCV.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u