P.P.H.U. ”DANBUD”

Dodaj |

O NAS

Firma PPHU Danbud Mateusz Dancewicz jest przedstawicielem holenderskiej fabryki samochodów ciężarowych Terberg , zajmujemy się sprzedażą pojazdów nowych i używanych, wszystkich części zamiennych oraz podzespołów. Istniejemy 25 lat, od początku swojej działalności stawialiśmy na uczciwość i rzetelność, co przyniosło oczekiwany sukces. Danbud to prężnie działające przedsiębiorstwo, które od 7 lat ściśle współpracuje z jedyną na świecie fabryką samochodów marki Terberg. Terberg to jedna wielka rodzina, wsparta teraz przez swojego polskiego kuzyna, Firmę PPHU DANBUD.

 

SERWIS

Specjalizujemy się we wszelkiego rodzajach usługach serwisowych samochodów Terberg. Kilkuletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza sprawia, że nasze usługi są szybkie, efektywne i profesjonalne pod każdym względem. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w kraju oraz w terenie dokonać określonych napraw.

Posiadamy samochody serwisowe oraz mocno rozbudowane zaplecze magazynowe z częściami zamiennymi, co znacznie przyspiesza czas usuwania usterek. Nasi sprzedawcy oraz mechanicy służą pomocą w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

 

CZĘŚCI

Nasza firma słynie z systematycznych dostaw wszystkich części zamiennych oraz bardzo szeroko zaopatrzonego magazynu. Praktycznie wszystkie elementy są dostępne od ręki. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi holenderskimi partnerami, co sprawia, że nawet najbardziej sporadyczne i rzadkie zamówienia są realizowane w krótkim terminie. Nasze motto „czas to pieniądz”, dlatego szanujemy każdą minutę naszych klientów i staramy się, aby realizacje zamówień przebiegały w jak najkrótszym czasie. Jesteśmy elastyczni pod względem czasu pracy, każde pilne zamówienie zostaje przyjęte bez wahania nawet poza godzinami pracy naszej firmy. Wszystkie części zakupione w PPHU DANBUD noszą znamiona najwyższej jakości, są to oryginalne produkty Firmy TERBERG. Naszymi partnerami od kilku lat są najwieksze firmy kurierskie co sprawia iż przesyłki docierają na czas i we własciwe miejsca.

 

SAMOCHODY

Firma PPHU Danbud Mateusz Dancewicz zajmuje się sprzedażą pojazdów TERBERG nowych i używanych, wszystkich części zamiennych oraz podzespołów.

OFERTA NOWYCH SAMOCHODÓW TERBERG

Na stronie internetowej aktualna oferta samochodów używanych.

 

HOTEL

Oferujemy Państwu usługi gastronomiczno-hotelowe na najwyższym poziomie. Zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, bankietów, bali, szkoleń, konferencji, pokazów oraz imprez plenerowych, a nasze doświadczenie jest gwarancją udanej zabawy.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 sale restauracyjne, salę szkoleniowo-konferencyjną, salę taneczną oraz 2 sale bankietowe.

Na zewnątrz obiektu znajduje się obszerny parking, boisko do gry w piłkę plażową, amfiteatr, miejsce na organizację ogniska, czy grilla. W pobliżu stadnina koni, stawy rybne oraz ogródki piwne.

 

 

 

 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u